strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Aleja Leśna 2


Jesteś tutaj: Strona główna >> Spis klas z wychowawcami

Spis klas wraz z wychowawcami

oraz dyżurem dla rodziców

Rok szk.2018/2019

 

Szkoła Branżowa oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa

ul. Karbowska 29

 

Klasa

Wychowawca

Dzień tygodnia

Godzina od - do

1 a

Paweł Sternicki

poniedziałek

10:40 - 11:25

1 b

Anita Głodowska

wtorek

11:30 - 12:15

1 c

Maria Czupryńska

poniedziałek

8:45 - 9:35

1d

Ewelina Teska

wtorek

8:00 - 8:45

1e

Izabella Cieszyńska

wtorek

8:45 - 9:30

1f

Jarosław Tomasz

piątek

8:45 - 9:30

2 a

Rafał Dąbrowicz

czwartek

8:00 - 8:45

2 b

Krzysztof Roznerski

poniedziałek

9:35 - 10:20

2 c

Tomasz Górny

czwartek

8:45 - 9:30

2 d

Krzysztof Wydra

piątek

11:30 - 12:25

2 e

Beata Psuty

poniedziałek

12:20 - 13:05

2 f

Marzena Janiszewska

czwartek

8:15 - 9:00

3 a

Krzysztof Suchorab

środa

13:15 - 14:00

3 b

Marcin Nawatkowski

czwartek

10:40 - 11:25

3 c

Dorota Katolicka

poniedziałek

10:40 - 11:35

3 d

Irena Grzeszkiewicz

czwartek

14:00 - 14:30

3 e

Aleksandra Roznerska

poniedziałek

10:25 - 11:10

3 f

Wiesława Wróblewska

czwartek

12:20 - 13:05

3 g

Anna Michalska

piątek

12:20 - 13:05 

3 h

Arkadiusz Nagórski

poniedziałek

15:00 - 15:45

 

 

Technikum ul. Karbowska 29

Klasa

Wychowawca

Dzień tygodnia

Godzina
(od-do)

1 TOR

Monika Lewińska-Goźlińska

poniedziałek

12.20-13.05

2 TOR

Kwiatkowska Katarzyna

poniedziałek 12:20 - 13:05
2 TOR

Leśniewska Dorota

wtorek 9:45 - 10:30

1TMRiA

Wiesław Siennicki

poniedziałek

10.40-12.15

1 TŻA

Hanna Jarzynka

poniedziałek

11.30-12.15

1 THo

Katarzyna Michalska

środa

13.15-14.00

2 TMRiA

Anna Rumińska

poniedziałek

11.30-12.15

2 TŻ

Ewa Zdunowska

piątek

10.40-11.25

3TMRiA/THo

Zyta Kowalska

wtorek

8.45-9.30

3 TŻ

Beata Jaczewska

poniedziałek

13.15-14.00

3 TR/TCPG

Zofia Łapkiewicz

czwartek

10.40-11.25

4 TAK/TCPG

Anna Musierowicz

piątek

10.40-11.25

4 TR/TMR

Joanna Kamińska

środa

12.25-13.15

4 TŻ

Magdalena Sarnowska

poniedziałek

9.40-10.25

4 THo

Anna Gęstwicka

poniedziałek

15.45-16.30

THo – Technikum Hotelarskie

TMR – Technikum Mechanizacji Rolnictwa

TŻ – Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

TŻA – Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych i Technikum Architektury Krajobrazu

TMH – Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Technikum Hotelarskie

TMA – Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

TRC – Technikum Rolnictwa i Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych

TAC – Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych

TOR – Technikum Organizacji Reklamy

 

Technikum ul. Mazurska 28

 

Klasa

Wychowawca

Dzień tygodnia

Godzina od - do

1 a TL

Jakub Cybulski

czwartek

14:05 - 14:50

1 b TL

Anna Romanowska

poniedziałek

12:20 - 13:05

1 c TL

Iwona Zielińska

czwartek

12:20 - 13:05

1 d TL

Joanna Gutowska

poniedziałek

11:30 - 12:30

2 a TL

Joanna Olszewska

środa

8:50 - 9:35

2 b TL

Antoni Dogoński

czwartek

9:40 - 10:25

2 c TL

Joanna Laskowska

wtorek

8:55 - 9:40

2 d TL

Ryszard Gut

środa

11:25 - 12:10

3 a TL

Jolanta Wieczorek

środa

13:15 - 14:00

3 b TL

Mateusz Gutfeld

wtorek

9:40 - 10:25

3 c TL

Barbara Polender

wtorek

10:40 - 11:25

4 TL

Małgorzata Wróblewska

czwartek

9:40 - 10:25

2 TMP

Marek Betlejewski

środa

15:40 - 16:25

1 TM

Sławomir Krawulski

poniedziałek

10:40 - 11:25

2 TM

Anna Gęsicka

piątek

12:20 - 13:05

3 TM

Alina Betlejewska

wtorek

12:20 - 13:05

4 a TM

Katarzyna Gniadkowska

środa

13:15 - 14:00

4 b TM

Wiesław Lechowicz

piątek

13:15 - 14:00

1 TE

Bernadeta Dukat

czwartek

11:30 - 12:15

2 TE

Beata Zakrzewska

czwartek

15:00 - 16:00

3 TE

Jowita Kisicka

wtorek

12:15 - 13:00

4 TE

Mirosław Wołojewicz

poniedziałek

12:20 - 13:05

4 TEI

Anna Kwiatkowska

środa

10:40 - 11:25

1 a TI

Alicja Rumińska

poniedziałek

11:30 - 12:15

1 b TI

Diana Zabłotna

czwartek

9:40 - 10:25

1 c TI

Krzysztof Bartoszewski

wtorek

13:15 - 14:00

2 a TI

Rafał Okoński

wtorek

11:30 - 12:15

2 b TI

Justyna Bartoszewska

wtorek

10:40 - 11:25

3 a TI

Alina Ronowicz

piątek

11:30 - 12:15

3 b TI

Lucyna Szwed

piątek

10:40 - 11:25

4 TI

Honorata Karbowska

czwartek

10:40 - 11:25

1 TB

Magdalena Chachulska

piątek

8:50 - 9:35

2 TB

Natalia Olszewska

piątek

12:20 - 13:05

3 TB

Katarzyna Szymołon

czwartek

10:40 - 11:25

4 TB

Anna Radaszewska

środa

11:30 -12:15

 

TL – Technikum Logistyczne                                                         

TMP – Technikum Mechatroniczne oraz Technikum Procesów Cyfrowych

TM – Technikum Mechatroniczne

TE – Technikum Ekonomiczne

TEI – Technikum Ekonomiczne i Technikum Informatyczne

TB – Technikum Budownictwa

 

Szkoły dla dorosłych

Klasa

Wychowawca

7 Szkoły Podstawowej dla Dorosłych

Weronika Gurzyńska - Rędzikowska

8 Szkoły Podstawowej dla Dorosłych

Justyna Kaniecka

3 a Gimnazjum dla Dorosłych

Dorota Wojnowska

3 b Gimnazjum dla Dorosłych

Agnieszka Żbikowska

1 Liceum Ogólnokształcące

Dorota Wojnowska

2 Liceum Ogólnokształcące forma zaoczna

Ewa Bieżuńska

3 a Liceum Ogólnokształcące

Ewa Zdunowska

3 b Liceum Ogólnokształcące

Agnieszka Żbikowska

2 Technikum Usług Kosmetycznych

Anita Kabacińska

2 Technikum Administracji

Jolanta Mączkowska

 

 

 

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)