Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Aleja Leśna 2

Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności Sport

Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

W dniu 17 grudnia 2019r. w hali sportowej CKZ i U w Brodnicy przy ul. Karbowskiej 29 odbył się XVII Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Brodnickiego. Do zawodów stawiło się siedem ekip: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie, Zespół Szkół we Wroniu, Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim, Zespół Szkół nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu, I LO w Brodnicy i dwie ekipy z naszej szkoły. Zawody rozgrywano w dwóch grupach, grupa A: I LO Brodnica, Gronowo, II CKZ i U, Wronie, grupa B: Jabłonowo Pomorskie, Golub - Dobrzyń, I zespół CKZ i U.

II zespół z naszej szkoły w grupie pokonał Gronowo 5 : 2 i Wronie 6 : 1, w ostatnim meczu uległ I LO 0 : 3, I zespół pokonał Jabłonowo 3 : 0 i Golub - Dobrzyń 5 : 1. W meczu o piąte miejsce Jabłonowo Pomorskie pokonało Wronie 3 : 0, w meczu o trzecie miejsce II zespół CKZ i U pokonał Golub - Dobrzyń 4 : 3, w finale zawodnicy z I LO w Brodnicy pokonali kolegów z I zespołu CKZ i U w Brodnicy 2 : 0.

Kolejność turnieju: I LO Brodnica, I CKZ i U w Brodnicy, II zespół CKZ i U w Brodnicy, ZS nr 2 Golub - Dobrzyń, ZS Jabłonowo Pomorskie, ZS Wronie, CKU Gronowo.

Skład I zespołu CKZ i U w Brodnicy: Aleksander Karłowicz, Bartłomiej Kaczyński, Miłosz Szymborski, Kacper Szczepański wszyscy z 4a TL, Hubert Pasternacki, Kacper Koźmiński, Kacper Dzwonkowski, Jakub Dąbrowski, Oskar Czupryński, Patryk Karczewski wszyscy 3a TL, Robert Dembek 2 TB opiekunem zespołu był Krzysztof Wydra.

Skład II zespołu CKZ i U w Brodnicy: Jakub Wiśniewski 2b TL, Mateusz Wesołowski,   Mikołaj Wejsgerber, Mikołaj Malinowski, Dominik Kwiatkowski 4 TRC, Mateusz Kwiatkowski 1e BS, Jacek Kaźmierczyk 3c BS, Marcin Jóźwiak 3d BS, Dawid Jaworski 2b BS, opiekunem zespołu był Krzysztof Kilkowski.

Nagrody wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Roman Pytlasiński, zawody sędziowali Rafał Dąbrowicz i Daniel Bukowski, turniej przygotowali i przeprowadzili Jarosław Tomasz i Anna Michalska.

Unihokej chłopców.

Unihokeiści z naszej szkoły w dniu 12 grudnia udali się na Mistrzostwa Województwa do Żnina tam w hali I LO rozegrali turniej. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach, grupa A: Zespół Szkół Niepublicznych Gąsawa, IX LO Bydgoszcz, CKZ i U w Brodnicy, grupa B: I LO Żnin, Zespół Szkół Elektrycznych Bydgoszcz, Technikum Logistyczne Kołaczkowo, Zespół Szkół Agro - Ekonomicznych Karolewo.

Nasz zespół w grupie w pierwszym meczu pokonała kolegów z IX LO w Bydgoszczy 2 : 0, w drugim uległ ZSN w Gąsawie 1 : 2, w meczu półfinałowym pokonali I LO w Żninie 2 : 1. W meczu finałowym zawodnicy z Brodnicy ulegli kolegom z ZSE w Bydgoszczy 0 : 1.

Kolejność w mistrzostwach: ZSE Bydgoszcz, CKZ i U w Brodnicy, I LO Żnin, ZSN Gąsawa, IX LO Bydgoszcz, TL Kołaczkowo, ZSA-E Karolewo.

Skład zespołu CKZ i U w Brodnicy: Franciszek Cholewczyński 1c TL, Michał Jagielski 2d, Kacper Krajewski 1 GT, Kacper Lewicki 1g BS, Jakub Napierski 3c TL, Dawid Radzikowski 3e, Krystian Rzepka 3a TL, Jakub Wierzbicki 3e, opiekunami drużyny byli Krzysztof Wydra i Anna Michalska.

Drużyna CKZ i U w Brodnicy obroniła tytuł wicemistrzów województwa z ubiegłego roku.

Unihokej dziewcząt.

W miesiącu grudniu uczniowie naszej szkoły rywalizują w zawodach unihokeja. Drużyna dziewcząt w dniu 10 grudnia 2019r. udała się na Mistrzostwa Województwa do Gąsawy, tam w szkole Zespołu Szkół Niepublicznych zmierzyła się z pięcioma drużynami. Zawody rozgrywano w dwóch grupach. Grupa A: I LO Żnin, IV LO Bydgoszcz, CKZ i U Brodnica i grupa B: Zespół Szkół Niepublicznych Gąsawa, VI LO Bydgoszcz, Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych Karolewo.

Nasza ekipa w grupie pokonała IV LO w Bydgoszczy 4 - 1 i przegrała ze Żninem 0 - 1, w półfinale nasze zawodniczki wyraźnie pokonały Gąsawę 3 - 0.

W meczu finałowym drużyna z Brodnicy uległa ekipie ze Żnina 0 - 1.

Kolejność w mistrzostwach: I LO Żnin, CKZ i U w Brodnicy, ZSN Gąsawa, VI LO Bydgoszcz, iV LO Bydgoszcz, ZSAE Karolewo.

Skład naszego zespołu: Agnieszka Domżalska 2 TE, Maja Gęstwicka 2c TL, Małgorzata Kreyzymon 1c TL, Dominika Łęgowska 2 TE, Natalia Piotrowicz 3c TL, Wiktoria Piotrowicz 1c TL, Julia Rezmer 2c TL, Alicja Sirokos 2c TL, Kinga Zabłońska 3b TL, opiekunami zespołu byli Anna Michalska i Krzysztof Wydra.

Drużyna CKZ i U w Brodnicy poprawiła się o jedno miejsce w porównaniu do ubiegłego roku.

Mistrzostwa CKZ i U w Brodnicy w Szachach.

W dniu 5 grudnia 2019r w auli szkolnej CKZ i U w Brodnicy przy ul. Mazurskiej 28, odbyły się VI Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Do zawodów zgłosiło się 30 uczennic i uczniów. Turniej rozgrywano systemem szwajcarskim, 7 rund, 10 minut na zawodnika. Walczono o Mistrza w kategorii dziewcząt i chłopców.

Najlepszym zawodnikiem okazała się Magdalena Magalska 2 TB, zwyciężyła wszystkie 7 rund (obroniony tytuł z poprzedniego roku), drugie miejsce wśród dziewcząt zajęła Agnieszka Podolska 4 TŻ, trzecia była Julia Czarnecka z 3d BS. W śród chłopców zwyciężył Kacper Marchlewicz 2a TL,  drugi był Kacper Malinowski 1 TI5 , trzeci Mateusz Chmielewski z kl. 4 TM.

Impreza cieszy się coraz większym powodzeniem, z roku na rok jest coraz więcej zawodników, cieszy duża ilość zawodników z klas pierwszych.

Zawody przygotowali i przeprowadzili Anita Głodowska i Krzysztof Wydra.

Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Halą Piłkę Nożną Dziewcząt

Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt, to kolejna impreza sportowa organizowana w naszej szkole.

Turniej rozegrano w hali sportowej CKZ i U w Brodnicy przy ulicy Karbowskiej 29 w dniu 3 grudnia 2019r. W zawodach uczestniczyły ekipy z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, Liceum Ogólnokształcące w Górznie, Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim, Zespół Szkół nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu i drużyna z naszej szkoły.

Zawody rozgrywano w dwóch grupach, w pierwszej grały ekipy z : Liceum Ogólnokształcące w Górznie, CKZ i U w Brodnicy, Zespół Szkół nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu i I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy. W drugiej grupie grały ekipy z : Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim, III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy. Następnie rozgrywano mecze o miejsca w turnieju.

W meczu o piąte miejsce zawodniczki z Jabłonowa Pomorskiego przegrały z  koleżankami z Golubia - Dobrzynia 0 : 5, o miejsce trzecie ekipa CKZ i U pokonała Kurzętnik  3 : 0, w finale Górzno wygrało z III LO 3 : 1.

Kolejność w turnieju: LO Górzno, III LO Brodnica, CKZ i U Brodnica, ZSZ Kurzętnik, , ZS nr 2 Golub - Dobrzyń, ZS Jabłonowo Pomorskie, I LO w Brodnicy.

Skład CKZ i U w Brodnicy: KInga zabłońska, Izabela Jędraszek, Zuzanna Sobieśińska, Wiktoria Becmer, Patrycja Wrzosek, Nikola Lubińska, Zuzanna Rogowska, Małgorzata Wiśniewska, Juia Lubczyńska, Weronika Kobyłecka opiekunem zawodniczek była Anna Michalska.

Zawody sędziowali Rafał Dąbrowicz i Daniel Bukowski, turniej przygotowali i przeprowadzili Jacek Kowalski i Anna Michalska, nagrody wręczyła wicedyrektor CKZ i U w Brodnicy Violetta Sternicka - Twarogowska

Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy.

W dniu 28 listopada 2019r odbył się 12 Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W Turnieju wzięło udział sześć drużyn. Na ulicę Karbowską stawiły się ekipy z Golubia-Dobrzynia Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół Inżynerii Środowiska w Toruniu, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie, Zespół Szkół we Wroniu i 2 ekipy z naszej szkoły. Turniej rozgrywano w dwóch grupach W pierwszej grupie grały zespoły z Wronia, Golubia - Dobrzynia i I ekipa z naszej szkoły, w drugiej Toruń, Gronowo i Brodnica II. Po meczach w grupach rozgrywano spotkania o poszczególne miejsca.

W meczu o piąte miejsce Wronie przegrało II zespół CKZ i U 2 : 0, w meczu o trzecie miejsce Toruń pokonał I CKZ i U w Brodnicy 2 : 1, w finale zespół z Golubia - Dobrzynia nie dał szans zespołowi z gronowa wygrywając 2 : 0.

Skład II zespołu CKZ i U w Brodnicy: Zuzanna Lubczyńska, Julia Malinowska, Monika Boguszewska, Monika Dreślińska, Weronika Garbicz, Ilona Niedbalska, Weronika Jarmulska, Dominika Marclewicz, Zuzanna Melkowska, Joanna Sikorska opiekunem był Jarosław Tomasz.

Skład I zespołu CKZ i U w Brodnicy: Wiktoria Pankowska, Paulina Swobodzińska, Kinga Zabłońska, Kamila Kaczorek, Julia Lubczyńska, Patrycja Swobodzińska, Aleksandra Swobodzińska opiekunem zespołu był Ryszard Gut. Zawody sędziowali Adam Szymański i Rafał Napiórkowski. Nagrody wręczył wicedyrektor CKZ i U w Brodnicy Jarosław Hiszpański. Zawody przygotowali Jarosław Tomasz i Anna Michalska.