strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy


Jesteś tutaj: Strona główna >> Nauczyciele

L.p.

Imię Nazwisko

1

Kłosowski Mateusz (V2)

2

Roszak Paweł (PR)

3

Alichniewicz Piotr Zygmunt (PA)

4

Bączkowska Magdalena (MB)

5

Bartczak Katarzyna Dorota (BC)

6

Bartoszewska Justyna Agnieszka (JB)

7

Bartoszewski Krzysztof (KB)

8

Betlejewska Alina Danuta (AB)

9

Betlejewski Marek Kacper (BE)

10

Bieżuńska Ewa (EB)

11

Bieżuński Roman (RB)

12

Boińska Zofia Elżbieta (ZB)

13

Brzezińska Kinga (BŃ)

14

Bukowski Daniel Janusz (Bu)

15

Carbiner Izabela (CA)

16

Chachulska Magdalena Teresa (MC)

17

Cieszyńska Izabela Apolonia (IC)

18

Cybulski Jakub (JC)

19

Czerwińska Lidia (LC)

20

Czerwiński Michał (CE)

21

Czupryńska Maria Jolanta (CZ)

22

Dąbrowicz Rafał Adam (RD)

23

Dogoński Antoni  (AD)

24

Domżalska Ewelina Magdalena (ED)

25

Dukat Bernadeta Anna (BQ)

26

Fritzkowski Zbigniew Józef (ZF)

27

Gaca Włodzimierz Michał (WG)

28

Gęsicka Agnieszka (AG)

29

Gęsicka Anna (GĘ)

30

Gęstwicka Anna Maria (GS)

31

Głodowska Anita (GŁ)

32

Gmińska Małgorzata Katarzyna (MG)

33

Gniadkowska Katarzyna (KG)

34

Gniadkowski Jacek Stanisław (GN)

35

Godlewski Michał Rafał (GD)

36

Górny Tomasz Roman (TG)

37

Graczyk Ewelina Anna (GR)

38

Grzecznowska Oliwia Maria (OG)

39

Gurzyńska - Rędzikowska Weronika Irena (GU)

40

Gut Ryszard (RG)

41

Gutfeld Mateusz Krzysztof (GT)

42

Gutowska Joanna (JG)

43

Hiszpański Jarosław (Hi)

44

Jaczewska Beata Barbara (JA)

45

Jakubowska Beata Maria (BJ)

46

Janiszewska Marzena (MJ)

47

Janowska  Joanna   (JJ)

48

Jarzynka Hanna Jolanta (HJ)

49

Kaczyński Marcin (MK)

50

Kamińska Joanna Dorota (KX)

51

Kaniecka Justyna (KE)

52

Karasiewicz Magdalena Teresa (KC)

53

Karbowska Honorata (HK)

54

Karczewski Andrzej Arkadiusz (RI)

55

Karnowska Aleksandra (VN)

56

Kęsicka Ewa (EK)

57

Kilkowski Krzysztof Sławomir (FK)

58

Kisicka Jowita Katarzyna (SW)

59

Kisicki Jacek Adam (Ki)

60

Klenowicz Katarzyna Maria (LE)

61

Klimowski Krzysztof (KF)

62

Kołata Agnieszka Maria (KT)

63

Kołodziejska Beata (BK)

64

Kordek Adam Marcin (LK)

65

Kosakowska - Warszawska Izabela Aneta (IK)

66

Kowalska Anna Katarzyna (ON)

67

Kowalska Zyta Katarzyna (ZK)

68

Kowalski Jacek  (KL)

69

Kozłowska Jolanta  (KŁ)

70

Kozłowska Malwina (KZ)

71

Krawulska Anna (KU)

72

Krawulski Sławomir (SK)

73

Kwiatkowska Anna Stanisława (AK)

74

Kwiatkowska Katarzyna (KK)

75

Łapkiewicz Zofia Jadwiga  (ZŁ)

76

Laskowska Joanna Agnieszka (JL)

77

Lechowicz Wiesław Paweł (WL)

78

Leśniewska Dorota Barbara (DL)

79

Lewińska-Goźlińska Monika Beata (ML)

80

Lulińska Edyta (LU)

81

Mączkowska Jolanta Anna  (MĄ)

82

Majewska Paulina (PM)

83

Michalak Jakub Andrzej (MI)

84

Michalska Anna Gabriela (AM)

85

Motylińska Jolanta Barbara (JM)

86

Musierowicz Anna Magdalena (GO)

87

Nagórski Arkadiusz (AN)

88

Napiórkowski Rafał Marian (NR)

89

Niemczyk Krzysztof Wiesław (KN)

90

Niemczyk Piotr (PN)

91

Nijakowska Beata (NJ)

92

Nowakowska Magdalena  (NO)

93

Nozderka Jacek Tomasz (JN)

94

Okoński Rafał Sebastian (RO)

95

Oliszewicz-Łoboda Izabela (IO)

96

Olszewska Joanna (JO)

97

Olszewska Natalia Agnieszka (OL)

98

Olszewski Andrzej (AO)

99

Opaluch Monika Krystyna (MO)

100

Paluch Michał Łukasz (MP)

101

Plona Marcin Janusz (PL)

102

Płoski Stanisław (PŁ)

103

Polender Barbara (BP)

104

Prykhodko Natalia (NP)

105

Psuty Beata (PU)

106

Radaszewska Anna Iwona (RA)

107

Romanowska Anna (AR)

108

Ronowicz Alina (RN)

109

Roszak Małgorzata  (MR)

110

Różańska Monika Jadwiga (RQ)

111

Roznerska Aleksandra Zofia (RZ)

112

Roznerski Krzysztof (KR)

113

Rumińska Alicja Janina (RM)

114

Rumińska Anna Agnieszka (RU)

115

Sarnowska Magdalena Joanna (SR)

116

Siennicka Bernadeta  (SI)

117

Siennicki Wiesław Andrzej (WS)

118

Skarżyński Jarosław Roman (SA)

119

Słabkowski Tomasz Cezary (TS)

120

Sosnowska Edyta Maria (SO)

121

Stachewicz Anna Maria (SH)

122

Stefańska Barbara (BS)

123

Sternicka-Twarogowska Violetta (VS)

124

Sternicki Paweł Patryk (ST)

125

Suchodolska Anna Krystyna (SC)

126

Suchorab Krzysztof Witold (SU)

127

Szczepańska Justyna (JS)

128

Szwed Lucyna (LS)

129

Szymańska Iwona (SŃ)

130

Szymołon Katarzyna Justyna (KS)

131

Szyszkowski Marcin (MS)

132

Teska Ewelina (ET)

133

Tomasz Jarosław (JT)

134

Tomella Michał Roman (MT)

135

Warachowska Zyta (ZW)

136

Wątorowska Justyna (WĄ)

137

Wieczorek Jolanta Ewa (JX)

138

Wierzchowska Izabela (WZ)

139

Wilkanowski Marcin (WA)

140

Wiśniewska Alicja Danuta (WI)

141

Wiśniewska Karolina (KW)

142

Wiśniewski Andrzej Michał (AW)

143

Wojnowska Dorota (DW)

144

Wołojewicz Mirosław  (MW)

145

Wróblewska Małgorzata Beata (WR)

146

Wróblewska Wiesława Weronika (WW)

147

Wydra Krzysztof (Wy)

148

Zabłotna Diana Maria (DZ)

149

Zakrzewska Beata Katarzyna (BZ)

150

Żbikowska Agnieszka Genowefa (AŻ)

151

Zdrojewska Joanna (JZ)

152

Zdunowska Ewa Maria (EZ)

153

Zielińska Iwona Elżbieta (ZI)

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)