strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy


Jesteś tutaj: Strona główna >> Projekt zawodowy

 

 

 

 

 

 

W wyniku przeprowadzonej rekrutacji Komisja rekrutacyjna sporządziła listy podstawowe i rezerwowe uczniów na zajęcia pozalekcyjne:

 

Listy podstawowe

 

Florystyka

 

  1. Laskowska Aleksandra
  2. Śmigiecka Magdalena
  3. Kamińska Julia
  4. Tykarska Olga
  5. Panek Ewa
  6. Domżalska Joanna
  7. Konczerewicz Katarzyna
  8. Szuszczewicz Julia
  9. Jastrzembska Agata
  10. Fabiańska Klaudia

 

Prezentacje multimedialne

 

  1. Tomella Sławomir
  2. Ostrowski Mateusz
  3. Ostrowski Szymon
  4. Wroński Patryk
  5. Stawski Dominik
  6. Hoga Jakub
  7. Trendowicz Jakub
  8. Orłowski Jakub
  9. Kreński Damian
  10. Leśniewski Bartosz
  11. Kopaczewski Daniel
  12. Daniszewska Marika
  13. Lewandowski Jakub
  14. Król Patryk
  15. Barski Mateusz
  16. Romanowski Rafał
  17. Cieszyński Adam
  18. Grapatyn Adam
  19. Gajdowski Hubert
  20. Gutowski Patryk

     

Organizacja transportu

  1. Buchalski Patryk
  2. Choińska Zuzanna
  3. Kamińska Natalia
  4. Montowska Wiktoria
  5. Sobiesinska Zuzanna
  6. Cybulska Patrycja
  7. Gęborys Monika
  8. Jędraszek Izabela
  9. Ewertowska Agata
  10. Fabrykiewicz Ryszard

Mechatronika w rolnictwie

 

  1. Terebus Sebastian
  2. Kopaczewski Jakub
  3. Marchelek Michał
  4. Wierzchowski Jakub
  5. Pankowski Jakub
  6. Lisiński Hubert
  7. Borowski Hubert
  8. Klimowski Miłosz
  9. Zielińska Aleksandra
  10. Domżalski Maciej

Obsługa ciągnika i ciągnika z cyklopem

  1. Rodewicz Mariusz
  2. Kaliszewski Krystian
  3. Kuchnicki Bartłomiej
  4. Ślesiński Jakub
  5. Drozdowski Bartosz
  6. Kubećka Jędrzej
  7. Szrul Krzysztof
  8. Kierzenkowski Adam
  9. Gołkowski Miłosz
  10. Kukiewicz Przemysław
  11. Kołecki Jakub
  12. Rutecki Paweł
  13. Kowalski Michał
  14. Maroński Arkadiusz
  15. Górka Kamil
  16. Czarnecki Kacper
  17. Wojciechowski Szymon
  18. Muzalewski Łukasz
  19. Łęgowski Łukasz
  20. Jabłoński Michał

 

Obsługa rolniczego sprzętu precyzyjnego

  1. Lenar Szymon
  2. Ciesielski Karol Jakub
  3. Kułakowski Mateusz
  4. Pikulski Przemysław
  5. Kamiński Łukasz
  6. Henryszewski Marcin
  7. Warachowski Marcin
  8. Rzymowski Jakub
  9. Kostępski Mateusz
  10. Kroll Ernest Rafał
  11. Sobierajski Marcin
  12. Skrzyński Arkadiusz
  13. Trędowicz Łukasz
  14. Kroll Eryk Jakub
  15. Bartkowski Łukasz
  16. Krzysztofiak Mateusz
  17. Seroczyński Dawid
  18. Jasiecki Mateusz Radosław
  19. Żbikowski Mateusz
  20. Orpiszewski Mateusz

 

Lista rezerwowa

Prezentacje multimedialne


Więckowski Maciej
Lewandowski Hubert
Tęgowski Adam
Rezmer Artur
Makowski Mateusz

 

Obsługa ciągnika i ciągnika z cyklopem

 

Iwankowski Patryk

 

Obsługa rolniczego sprzętu precyzyjnego

Cerklański Dominik

 

W celu ustalenia harmonogramu spotkań, z grupami skontaktują się prowadzący zajęcia.

 

 

 

 

 

 

 

Powiat Brodnicki przystępuje do realizacji projektu pt. Nie pracuję dla pieniędzy to pieniądz pracuje dla mnie. Wykonawcą zadań projektowych będzie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy. Projekt realizowany będzie od 2018-09-03 do 2020-09-30.

 

Grupę docelową stanowią uczniowie techników w zawodach:

technik logistyk, technik mechatronik, technik informatyk, technik ekonomista, technik handlowiec, technik budownictwa, technik żywienia i usług gastronom, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik architektury krajobrazu, technik hotelarz, technik rolnik, technik organizacji reklamy, technik cyfrowych procesów graficznych

 

Zadania planowane w projekcie:

  1. Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne
  1. Rysunek Techniczny
  2. Florystyka
  3. Kosztorysowanie
  4. Prezentacje multimedialne
  5. Organizacja transportu
  6. Mechatronika w rolnictwie
  7. Obsługa ciągnika i ciągnika z cyklopem
  8. Obsługa rolniczego sprzętu precyzyjnego sprzężonego z ciągnikiem

 

  1. Kursy i szkolenia
  1. Ochrona roślin i kurs chemizacyjny
  2. Księgowość w małej firmie
  3. Systemy logistyczne w przedsiębiorstwie
  4. Operator wózków widłowych
  5. Administrator sieci informatycznej
  6. Kurs Corel Draw
  7. Kurs Photoshop
  8. Kurs kombajnisty + operatora prasy
  9. Kurs baristy I i II stopnia
  10. Kurs spawania
  11. AUTOCAD CNC
  12. AUTOCAD Projektowanie
  13. Kurs - prawo jazdy kategoria B - 86 uczestników w zawodach: mechanik pojazdów samochodowych, technik logistyk, technik informatyk, technik budownictwa, technik organizacji reklamy, technik cyfrowych procesów graficznych, technik hotelarstwa, technik ekonomista.
  14. Kurs - prawo jazdy kategorii B+E - 80 uczestników w zawodach: technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik mechanizacji rolnictwa, technik rolnik.

 

Poniżej znajduje się Regulamin uczestnictwa w projekcie. Aktywne formularze rekrutacyjne będą pojawiały się sukcesywnie. Proszę śledzić informacje na tej stronie.

Rekrutacja przedłużona do 28 września Regulamin rekrutacyjny

Asystent Koordynatora projektu, Mirosław Wołojewicz

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)