strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy


Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności Sport

Mistrzostwa Powiatu w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych

W dniu 14 marca 2018r. w szkolnej auli CKZ i U w Brodnicy przy ul. Mazurskiej 28 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięły udział trzy ekipy z I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy, III Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy i z naszej szkoły, w sumie 36 zawodników. Mistrzostwa rozgrywano systemem szwajcarskim, 7 rund po 10 minut na zawodnika. Walczono o indywidualny tytuł Mistrza Powiatu w kategorii kobiet i mężczyzn, oraz w klasyfikacji drużynowej.

Wśród kobiet zwyciężyła uczennica z I LO Martyna Sobczak, drugie miejsce Mirosława Rutkowska z kl. 4 TE CKZ i U, trzecie Monika Trybuła I LO.

Wśród mężczyzn najlepszy był Artur Marchlewicz III LO, drugi Kamil Lendzion III LO, trzeci Michał Sadowski I LO.

Drużynowo wygrali zawodnicy z III LO w Brodnicy 18 pkt, drugie miejsce I LO w Brodnicy 18 pkt, trzecie CKZ i U w Brodnicy 17,5 pkt.

Skład naszej drużyny: Mirosława Rutkowska 4 TE, Mateusz Manerowski 4 TI, Dariusz Witkowski 4 TI, Mateusz Chmielewski 2 TM opiekunem drużyny była Magdalena Nowakowska.

Zawody przygotował i przeprowadził Krzysztof Wydra.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców.

W hali sportowej naszej szkoły przy ul. Karbowskiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców. Do zawodów przystąpiły tylko dwie ekipy z I LO w Brodnicy i z naszej szkoły. Po zaciętej pięciosetowej walce nasi chłopcy wzięli rewanż za przegraną dziewcząt z naszej szkoły i pokonali kolegów z I LO w Brodnicy 3 : 2 zastając Mistrzami Powiatu na rok 2017/18. Chłopcy będą reprezentować powiat brodnicki na ćwierćfinale wojewódzkim.

Skład drużyny: Patryk Jankowski, Mateusz Sobolewski, Jarosław Truszczyński, Cezary Wiśniewski, Michał Wolski, Kacper Złotopolski, Michał Łęgowski.

Opiekunem zawodników był Tomasz Górny.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W dniu 24 stycznia w hali sportowej CKZ i U w Brodnicy przy ul. Karbowskiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły tylko dwie drużyny z I LO w Brodnicy i z naszej szkoły. Mistrzem Powiatu zostały zawodniczki    I LO w Brodnicy, wygrywając z naszymi dziewczynami 3 : 2.

Skład zespołu CKZ i U w Brodnicy: Aleksandra Aranowska, Marcelina Bujanowska, Monika Górecka, Zuzanna Lubczyńska, Kamila Michałkiewicz, Beata Pultyn, Ewelina Szefler, Katarzyna Walter, Emilia Żołnowska, Zuzanna Żołnowska.

Opiekunami zespołu byli Jarosław Tomasz i Ryszard Gut.

Mistrzostwa Wojewódzkie w Szachach Drużynowych.

W dniu 16 stycznia 2018r. reprezentacja naszej szkoły wyjechała na mistrzostwa województwa kujawsko - pomorskiego w szachach drużynowych. Zawody odbyły się w Toruniu w Zespole Szkół Samochodowych. W imprezie wzięły udział drużyny składające się z czterech zawodników. Mistrzostwa rozgrywano systemem szwajcarskim, 7 rund, czas gry 20 minut na zawodnika. Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się szkoły z całego województwa mi. z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Grudziądza, Inowrocławia, Chełmna. Nasza ekipa zajęła 10 miejsce w stawce 15 drużyn.

Skład zespołu: Marcin Malinowski, Dariusz Witkowski, Szymon Suchorab wszyscy z 4 TI i Weronika Żulewska z 4 TE.

Opiekunem zespołu był Krzysztof Wydra.

Turniej w Halową Piłkę Nożną Chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Brodnickiego.

 

Ostatnią w tym roku  imprezą sportową organizowaną przez nas był XVI Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. Zawody odbyły się 20 grudnia i wzięło w nich udział dziewięć zespołów reprezentujących średnie szkoły zawodowe naszego województwa. Po raz pierwszy zastosowaliśmy formułę podwójnych rozgrywek grupowych. W pierwszej fazie odbyły się mecze eliminacyjne w trzech grupach a następnie drużyny zajmujące poszczególne miejsca utworzyły kolejne trzy  grupy, w których walczyły odpowiednio: pierwsi o miejsca I-III, drudzy IV-VI i trzeci z eliminacji o miejsca VII-IX. Klasyfikacja końcowa:

1. ZS Wronie 2. ZS nr 2 Golub-Dobrzyń 3. ZSCKP Grubno 4. CKZiU Mazurska 5. CKZIU Karbowska 6.  ZS Jabłonowo Pom .7. ZSIŚ Toruń 8. ZSCKU Gronowo 9. ZSR Grudziądz

CKZIU Mazurska; opiekun-K Wydra, R Dąbrowicz

Skład drużyny; Mikołaj Pindera, Michał Łęgowski, Bartek Kaczyński, Aleksander Karłowicz, Kacper Szczepański, Kacper Dzwonkowski, Michał Szczęśniak, Damian Argalski, Daniel Kęprowski, Dawid Meller, Miłosz Szymborski, Kamil Kuczbański

CKZIU Karbowska opiekun J Tomasz

Skład drużyny; Jacek Każmierczyk, Adrian Łęgowski, Karol Makowski, Krystian Gortych, Damian Jabłoński, Karol Domański, Marcin Kmiecik, Mateusz Wesołowski, Dominik Kwiatkowski, Michał Truszczyński, Mikołaj Malinowski, Paweł Koprowski.

 

Zawody otworzył Starosta Brodnicki  pan Piotr Boiński Który ufundował puchar  dla najskuteczniejszego piłkarza turnieju .Po zakończeniu wręczył dyplomy i puchary patron zawodów Przewodniczący Rady Powiatu Brodnickiego pan Roman Pytlasiński i Z-ca dyrektora CKZIU Wł Gaca Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Michał Chotkiewicz z ZSIŚ w Toruniu. Zawody przebiegły w bardzo dobrej atmosferze i postawie fair play wszystkich piłkarzy.

Wszystkim zawodnikom ufundowaliśmy zimne napoje oraz, dzięki dyrektorowi Jackowi Gniadkowskiemu, poczęstowaliśmy wszystkich uczestników pyszną grochówką.

Jarosław Tomasz, Anna Michalska.

 

                                                                                                                

Mistrzostwa CKZ i U w Brodnicy w Szachach.

W dniu 13 grudnia 2017r w auli szkolnej CKZ i U w Brodnicy przy ulicy Mazurskiej odbyły się IV Mistrzostwa w Szachach Indywidualnych. W turnieju wzięła rekordowa liczba 37 uczestników. Zawody rozgrywane były systemem szwajcarskim, 7 rund, po 10 minut na uczestnika.

Wśród dziewcząt zwyciężyła Weronika Żulewska 4 TE, druga była Mirosława Rutkowska 4 TE, trzecie miejsce zajeła Agnieszka Podolska 2 TŻ.

Marcin Malinowski z 4 TI obronił tytuł mistrza z ubiegłego roku, drugi był Marek Betlejewski nauczyciel języków obcych, a trzeci Dariusz Witkowski z 4 TI.

Zawody przygotował i przeprowadził Krzysztof Wydra, sędzią głównym był pan Henryk Milewski. Dziękujemy Brodnickiemu Domowi Kultury i panu Andrzejowi Sędłakowi za wypożyczenie sprzętu do przeprowadzenia zawodów.

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)