strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy


Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności Sport

Mistrzostw CKZ i U w Halowej Piłce Nożnej.

Na zakończenie roku szkolnego odbył się finałowy turniej w halowej piłce nożnej o Mistrzostwo CKZ i U w Brodnicy. W eliminacjach do turnieju finałowego wzięły udział 22 drużyny.

W turnieju finałowym wystartowało pięć ekip, grały systemem "każdy z każdym".

Kolejność drużyn w turnieju: 2a TL, 1 TMR, 3g ZSZ, Płyta Karbowska, 3 TRC.

Skład zwycięskiej drużyny: Kacper Koźmiński, Hubert Pasternacki, Miłosz Szymborski, Kacper Dzwonkowski, Jakub Dombrowski, Mateusz Kornowski, Oskar Czupryński.

Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania - fizycznego z CKZ i U w Brodnicy.

Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców.

W dniu 4 czerwca 2019r na stadionie OSiR w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wzięły udział dwie drużyny z I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy i CKZ i U w Brodnicy. Początek spotkania nie wskazywał na wysoką wygraną drużyny z ul. Mazurskiej. I LO prowadziło 1 ; 0 w pierwszej połowie, druga połowa należała do zawodników z CKZ i U, strzelili pięć bramek i czwarty raz z rzędu zostali Mistrzami Powiatu.

Skład zespołu: Banaszewski Patryk, Czupryński Oskar, Dombrowski Jakub, Gmiński Kacper, Kaczyński Bartłomiej, Karczewski Patryk, Karłowicz Aleksander, Kaźmierczyk Jacek, Kornowski Mateusz, Liśiński Daniel, Pasternacki Hubert, Szczepański Kacper, Szymborski Miłosz, Wesołowski Mateusz, Wróblewski Sebastian.

Opiekunami zespołu byli Krzysztof Wydra, i Rafał Dąbrowicz.

Piłka Nożna Chłopców.

Reprezentacja uczniów naszej szkoły w piłce nożnej pozazdrościła swoim koleżankom i również zdobyła Mistrzostwo Województwa Kujawsko - Pomorskiego. 

Swoją drogę do tego największego sukcesu w historii szkoły, uczniowie rozpoczęli od udziału w Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego, gdzie pokonali kolegów z I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy 3 : 2. Następnie na "Orliku" przy ul. Mazurskiej w Brodnicy w półfinale, pokonali reprezentację V Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu (zawodnicy Olimpii Grudziądz) 12 : 2.

W dniu 9 maja 2019r. w Bydgoszczy odbył się finał Mistrzostw Województwa. Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły: Zespół Szkół Akademickich we Włocławku, Licem Ogólnokształcące w Koronowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu i CKZ i U w Brodnicy. O wyrównanej stawce zespołów może świadczyć, fakt że na sześć rozegranych spotkań padły cztery remisy. 

Nasz zespół w pierwszym spotkaniu zremisował z drużyną ze Świecia 1 : 1, następnie pokonał kolegów z Włocławka 4 : 0 i zremisował z Koronowem 3 : 3.

Kolejność w  turnieju: CKZ i U Brodnica, ZSA Włocławek, ZSP Świecie, LO Koronowo.

Skłaad naszego zespołu: Oskar Czupryński 2a TL, Jakub Dombrowski 2a TL, Kacper Dzwonkowski 2a TL, Patryk Karczewski 2a TL, Hubert Pasternacki 2a TL, Bartłomiej Kaczyński 3a TL, Kacper Szczepański 3a TL, Jakub Dzierżyński 3b ZSZ, Marcel Sitkowski 3b ZSZ, Jacek Kaźmierczyk 2c BS, Mateusz Wesołowski 3 TMR, Jakub Wiśniewski 1b TL.

Opiekunami zespołu byli Krzysztof Wydra i Daniel Bukowski.

Piłka nożna dziewcząt.

W dniu 30 kwietnia 2019r na orliku przy ulicy Poznańskiej 345 w Inowrocławiu reprezentacja dziewcząt w piłce nożnej z CKZ i U w Brodnicy osiągnęła największy sukces w historii naszej szkoły zdobywając Mistrzostwo Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Swoją drogę do sukcesu dziewczęta rozpoczęły od sensacyjnego zwycięstwa w Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego nad drużyną z LO z Górzna 6 : 2, w której to drużynie grają zawodniczki z drugiej ligi piłki nożnej kobiet, KS Unifreeze Górzno.

Na półfinał wojewódzki dziewczyny wyjechały do Torunia. Rozegrały spotkanie z zespołem Szkół nr 10 w Toruniu, wygrywając 3 : 1.

W finale spotkały się z drużynami z Inowrocławia, Włocławka i Świecia. W pierwszym spotkaniu pokonały Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ze Świecia       3 : 2, następnie pewnie pokonały Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Inowrocławia 4 : 0 i na koniec wygrały z III Liceum Ogólnokształcącym we Włocławku 2 : 0.

Kolejność w turnieju: CKZ i U w Brodnicy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu, III LO we Włocławku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Inowrocławiu.

Najlepszą zawodniczką mistrzostw uznana została Monika Boguszewska z kl. 1f BS, zdobyła 5 bramek w zawodach. 

Skład naszej drużyny: Ewelina Cichocka kl. 3g ZSZ, Izabella Jędraszek 3a TL, Patrycja Nas 3f, Wiktoria Becmer 2b TL, Natalia Piotrowicz 2b TL, Zuzanna Sobiesińska 2b TL, Zabłońska Kinga 2b TL, Aleksandra Wysińska 2 TOR, Emilia Żołnowska 4 TB, Monika Boguszewska 1f BS, trenerem zawodniczek jest Anna Michalska.

Gratulujemy dziewczynom sukcesu jakiego nasza szkoła jeszcze nie przeżyła.

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

W dniu 29 marca 2019r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Na stadionie OSiR w Brodnicy po raz pierwszy odbyły się te zawody, zastępując indywidualne biegi przełajowe. W każdej drużynie startowało 6 zawodników do wyniku zespołu liczyły miejsca 5 zawodników.

W kategorii dziewcząt wystartowały cztery zespoły po zsumowaniu wyników najlepsze okazały dziewczęta z III LO w Brodnicy, drugie miejsce CKZ i U w Brodnicy, trzecie I LO w Brodnicy, czwarte ZS Jabłonowo Pomorskie.

Skład naszego zespołu: Amelia Kucińska 1a TL, Adrianna Ługiewicz 1a TL, Alicja Sirokos 1c TL,Emilia Żołnowska 4 TB, Milena Cendrowska 2c TL, Kinga Zabłońska kl.2a TL

W kategorii chłopców najlepsi okazali się chłopcy z I LO w Brodnicy, drugie miejsce CKZ i U w Brodnicy, trzecie III LO w Brodnicy, czwarte ZS Jabłonowo Pomorskie.

Skład naszego zespołu: Oskar Czupryński ,Artur Korfanty, Maciej Osmański, Hubert Pasternacki, Mateusz Skrzeczyna, Sławomir Tomella.

Chłopcy biegali na 2000m, dziewczęta na 1500m. Opiekunem zespołów był Krzysztof Wydra.

Halowa Piłka Nożna.

Kolejny sukces zaliczyły piłkarki nożne z naszej szkoły wygrywając Turniej o Puchar Starosty Powiatu Brodnickiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

Turniej rozegrano w hali sportowej CKZ i U w Brodnicy przy ulicy Karbowskiej 29 w dniu 22 marca 2019r. W zawodach uczestniczyły ekipy z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy i dwie ekipy z naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu I CKZ i U w Brodnicy pokonało swoje koleżanki z II ekipy CKZ i U w Brodnicy 5 : 0, następnie III LO ograło ZSZ w Kurzętniku 5 : 2,        I CKZ i U wygrało z ZSZ w Kurzętniku 5 : 1 ,II CKZ i U przegrało z III LO w Brodnicy 1 : 4, III LO w Brodnicy przegrało z I CKZ i U w Brodnicy 2 : 3, w ostatnim spotkaniu ZSZ w Kurzętniku zremisował z II CKZ i U w Brodnicy 1 : 1.

Wyniki turnieju: I CKZ i U w Brodnicy, III LO w Brodnicy, ZSZ w Kurzętniku, II CKZ i U w Brodnicy.

Najlepszą zawodniczką turnieju uznano Joannę Jeleń z III LO w Brodnicy, a najlepszym bramkarzem Wiktorię Becmer z I CKZ i U w Brodnicy.

Skład I zespołu CKZ i U w Brodnicy:Wiktoria Becmer, Zuzanna Sobiesińska, Kinga Zabłońska, Izabela Jędraszek, Patrycja Nas, Monika Boguszewska, Patrycja Siedlecka.

Skład II zespołu CKZ i U w Brodnicy: Ewelina Cichocka, Emilia Żołnowska, Kamila Rogowska, Patrycja Romanowska, Aleksandra Wisińska, Natalia Szczepańska, Natalia Piotrowicz, Natalia Olejnik, Monika Dreślińska. Opiekunem zespołów była Anna Michalska.

Nagrody wręczył wicestarosta powiatu brodnickiego Stanisław Kosakowski, sędziami turnieju byli Jarosław Tomasz, Rafał Dąbrowicz, Daniel Bukowski. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele w-f    CKZ i U w Brodnicy Anna Michalska i Krzysztof Wydra.

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)