strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy


Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności Sport

Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Brodnickiego w Halową Piłkę Nożną.

Co roku w grudniu nauczyciele wychowania - fizycznego z CKZ i U w Brodnicy organizują Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Brodnickiego w Halową Piłę Nożną Chłopców. W hali sportowej CKZ i U w Brodnicy przy ulicy Karbowskiej odbyła się XVII edycja tego turnieju. Do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn z Jabłonowa Pomorskiego, Grudziądza, Golubia - Dobrzynia, Torunia, Gronowa i dwie drużyny z Brodnicy. Zespoły podzielono na dwie grupy gdzie grano systemem "każdy z każdym". Następnie rozgrywano spotkania o miejsca w turnieju w zależności od zajętego miejsca w grupie.

Siódme miejsce w turnieju zajęła ekipa z Zespołu Szkół Rolniczych w Grudziądzu, w meczu o miejsce piąte miejsce chłopcy z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim pokonali kolegów z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie 1 : 0, o trzecie miejsce walczyli zawodnicy z CKZ i U w Brodnicy z ul. Karbowskiej z zawodnikami z Zespołu Szkół Inzynerii i Ochrony Środowiska w Toruniu, wygrali ci pierwsi 2 : 1, w finale spotkali się piłkarze z Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu z kolegami z CKZ i U w Brodnicy z ul. Mazurskiej, w normalnym czasie był wynik remisowy 1 : 1, w rzutach karnych lepsi okazali się gospodarze 2 : 1.

Wyniki turnieju: CKZ i U Brodnica ul. Mazurska, ZS nr 2 Golub-Dobrzyń, CKZ i U Brodnica ul. Karbowska, ZSI i OŚ Toruń, ZS  Jabłonowo Pomorskie, CKU Gronowo i ZSR Grudziądz.

Skład zwycięskiego zespołu: Jakub Dzierżyński 3b, Marcel Sitkowski 3b, Mikołaj Malinowski 3 TRC, Mateusz Wesolowski 3 TRC, Bartłomiej Kaczyński 3a TL, Kacper Szczepański 3a TL, Aleksander Karłowicz 3a TL, Oskar Czupryński 2a TL, Szymon Domin 2d BS. Opiekunem zespołu był Krzysztof Wydra.

Zawody sędziowali Rafał Dąbrowicz i Daniel Bukowski. Puchary i dyplomy wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Brodnickiego Roman Pytlasiński. Turniej zorganizowali Jarosław Tomasz i Anna Michalska.

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju.

12 grudnia 2018r. reprezentacja dziewcząt CKZ i U w Brodnicy w unihokeja wybrała się w długą podróż do Gąsawy ( okolice Żnina) na Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Unihokeju Szkół Średnich organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. W zawodach wzięły udział ekipy z I LO w Żninie, ZSN w Gąsawie, VI LO w Bydgoszczy, VIII LO w Bydgoszczy i drużyna z naszej szkoły. Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym". Nasze dziewczyny w pierwszym spotkaniu pokonały VIII LO w Bydgoszczy 5 : 0, w drugim zremisowały z koleżankami ze Żnina 1 : 1, następnie pokonały VI LO w Bydgoszczy 5 : 0 i w ostatnim spotkaniu z ZSN w Gąsawie przegrały 0 : 2.

Wyniki turnieju: I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, CKZ i U w Brodnicy, VIII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy, VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy.

Skład: naszego zespołu: Kinga Zabłońska, Natalia Piotrowicz, Zuzanna Sobiesińska, Wiktoria Becmer wszystkie z 2b TL, Alicja Sirokos, Maja Gęstwicka, Julia Rezmer wszystkie z 1c TL, Agnieszka Domżalska, Dominika Łęgowska obie z 1 TE.

Opiekunami drużyny byli Anna Michalska i Krzysztof Wydra.

Trzecie miejsce w zawodach wojewódzkich jest największym osiągnięciem naszej szkoły w tej dyscyplinie sportu.

 

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju.

W pochmurny poranek 3 grudnia 2018r chłopcy z naszej szkoły wyjechali na Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Unihokeju. Zawody odbyły się w     IV LO w Toruniu. Do zawodów zgłosiły się ekipy: IV LO w Toruniu, IX LO w Bydgoszczy, ZSM w Bydgoszczy, ZSS we Włocławku, ZSN w Gąsawie i CKZ i U w Brodnicy. Turniej rozgrywano w dwóch grupach: IX LO w Bydgoszczy, ZSM w Bydgoszczy, ZSN Gąsawa, druga grupa: IV LO Toruń, CKZ i U Brodnica i ZSS we Włocławku. Nasza drużyna szła jak burza przez turniej pokonując IV LO z Torunia 2 :0, Włocławek 5 : 1, w półfinale ZSM w Bydgoszczy  7 : 3. w finale chłopcy spotkali się z kolegami z Zespołu Szkół Niepublicznych z Gąsawy (reprezentanci Polski w hokeju na trawie), po zaciętej rywalizacji Gąsawa wygrała 2 : 0.

Kolejność turnieju: Zespołu Szkół Niepublicznych z Gąsawy, CKZ i U w Brodnicy, IV LO w Toruniu, Zespół Szkół Mechanicznych w Bydgoszczy, IX LO w Bydgoszczy, Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku.

Skład Naszego zespołu: Wojciech Nowakowski 4 TMR, Karol Tuszyński 3b, Radosław Trendowicz 3b, Dawid Radzikowski 2e, Jakub Wierzbicki 2e, Krystian Rzepka 2a TL, Jakub Napierski 2c TL, Michał Jagelski 1d.

Opiekunami zespołu byli Anna Michalska i Krzysztof Wydra. Szkolny Związek Sportowy pierwszy raz wprowadził tą dyscyplinę do zawodów wojewódzkich szkół średnich. Mamy nadzieję że w przyszłych latach nasi zawodnicy będą odnosili podobne sukcesy w tej dyscyplinie.

Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy.

W dniu 29 grudnia 2018r odbył się 11 Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W Turnieju wzięło udział sześć drużyn. Na ulicę Karbowską stawiły się ekipy z Golubia-Dobrzynia, Torunia, Gronowa, Wronia i 2 ekipy z naszej szkoły. Turniej rozgrywano w dwóch grupach W pierwszej grupie grały zespoły z Wronia, Torunia i II ekipa z naszej szkoły, w drugiej Golub-Dobrzyń, Gronowo i Brodnica I. Po meczach w grupach rozgrywano spotkania o poszczególne miejsca.

W meczu o piąte miejsce Brodnica I i Brodnica II 2 : 1, w spotkaniu o trzecie miejsce spotkały się ekipy Gronowa i Wronie 2 : 1, w finale Golub-Dobrzyń pokonał Toruń 2 : 0.

Ostateczna kolejność: Golub-Dobrzyń, Toruń, Gronowo, Wronie, Brodnica I, Brodnica II.

Opiekunami zespołów byli Ryszard Gut i Jarosław Tomasz i Anna Michalska. Nagrody, puchary i dyplomy wręczyła dyrektor CKZ i U Violetta Sternicka-Twarogowska.

 

 

 

Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy.

W dniu 28 grudnia 2018r odbył się 12 Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Piłce Siatkowej Chłopców. W Turnieju wzięło udział sześć drużyn. Na ulicę Karbowską stawiły się ekipy z Golubia-Dobrzynia, Torunia, Grubna, Gronowa, Wronia i z naszej szkoły. Turniej rozgrywano w dwóch grupach W pierwszej grupie grały zespoły z Wronia, Torunia i Golubia-Dobrzynia, w drugiej Grubno, Gronowo i Brodnica. Po meczach w grupach rozgrywano spotkania o poszczególne miejsca.

W meczu o piąte miejsce Golub-Dobrzyń i Gronowo 2 : 0, w spotkaniu o trzecie miejsce spotkały się ekipy Gronowa i Torunia 2 : 0, w finale Wronie pokonało Brodnicę 2 : 1.

Ostateczna kolejność: Wronie, Brodnica, Gronowo, Toruń, Golub-Dobrzyń, Gronowo.

Skład naszego zespołu: Mateusz Maćkowski 2a TL, Michał Wolski 2a TL, Karol Lurka 2a TL, Michał Łęgowski 2 TMP, Mateusz Sobolewski 2 TMP            Kacper Złotopolski 3 TŻ

Opiekunem był Tomasz Górny, Nagrody, puchary i dyplomy wręczył dyrektor CKZ i U Jarosław Hiszpański. W Historii rozgrywania tego Turnieju jest to najlepszy wynik naszego zespołu.

Piłka ręczna chłopców.

W listopadzie do rozgrywek przystąpili piłkarze ręczni. Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego odbyły się hali sportowej CKZ i U w Brodnicy. Do rozgrywek zgłosiły się dwie drużyny z III Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy i ekipa z naszej szkoły. Po zaciekłei rywalizacji zwyciężyli zawodnicy z III LO w Brodnicy. Obie drużyny awansowały do ćwierćfinału wojewódzkiego. Uczniowie z naszej szkoły pojechali do Grudziądza. Gdzie zmierzyli się z ekipami z Torunia i Grudziądza. W pierwszym spotkaniu zawodnicy z CKZ i U w Brodnicy po fascynującym "pościgu wyniku" pokonali kolegów z Zespołu Szkół Technicznych z Torunia 21 : 20, w drugim spotkaniu chłopcy z Torunia ulegli Technikum Budowlano - Plastycznemu z Grudziądza 25 : 11, o zwycięstwie w turnieju decydowało ostatnie spotkanie pomiędzy Brodnicą, a Grudziądzem. Lepsi okazali się zawodnicy z Grudziądza 24 : 16. Do dalszych rozgrywek awansowali zawodnicy z Grudziądza. Ekipa z Brodnicy została sklasyfikowana na siódmym miejscu w województwie kujawsko - pomorskim w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego. Jest to najlepsze miejsce w historii udziału naszej szkoły w tych zawodach.

Skład zespołu: Damian Brzyski 4 TB, Filip Kamiński 3b TI, Dariusz Grenda 2 TB, Patryk Dąbrowski 2b TL, Kacper Pruszewicz 2a, Kacper Marchlewicz 1a TL, Tomasz Ciesielski 1a TL, Filip Jędrzejewski 1a TL, Filip Piórkowski 1e, Wojciech Wierzycki 1e, Paweł Deuter 1b TL, Wiktor Jasiński 1b TL.

Zespołem opiekowali się Anita Głodowska i Krzysztof Wydra.

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)