strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy


Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności Sport

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W dniu 8 listopad 2018r. w hali sportowej CKZ i U w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do zawodów stawiły się trzy ekipy z III LO w Brodnicy, I LO w Brodnicy i z naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu III LO pokonało I LO 27 : 6, w drugim III LO zwyciężyło CKZ i U 26 : 8. O drugim miejscu w turnieju decydowało ostatnie spotkanie pomiędzy I LO i CKZ i U po zaciętej walce lepsze okazały się zawodniczki z ul. Lidzbarskiej 18 : 16.

Kolejność w turnieju: III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, CKZ i U w Brodnicy.

Skład zespołu CKZ i U: Andżelika Barańska $ TE, Agnieszka Cieczko 4 TAK, Julia Fiałkowska 3b TL, Monika Kruszkowska 3 TŻ, Karina Rogińska 2c TL, Wiktoria Szrejder 2c TL, Patrycja Swobodzińska 2b TI, Lidia Wiśniewska 2b TI, Karolina Argalska 1b TL, Karolina Meller 1b TL, Ewelina Namjidoraj 1b TL, Wiktoria Pankowska 1 TE, Paulina Swobodzińska 1 TE.

Opiekunami zespołu byli Anita Głodowska i Jarosław Tomasz.

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

 W dniu 2 października na stadionie OSiR w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła reprzentowana była zarówno przez dziewczęta i chłopców. Dziewcząta zajeły drugie miejsce, a chłopcy trzecie.

Skład dziewcząt: Sandra Rucińska 3 TOR, Paulina Piechowska, Emilia Skrzyńska, Eliza Gruźlewska Monika Boguszewska wszystkie z 1f, Dominika Łęgowska 1 TE, Patrycja Kowalkowska 2c TL, Milena Cendrowska 2c TL, Amelia Kucińska 1a TL, Kinga Zabłońska 2a TL, opiekunem zawodniczek była Anna Michalska.

Skład chłopców: Piotr Siemiński 2 TB, Pindera Mikołaj 2 TMP, Michał Łęgowski 2 TMP, Andrzej Osmański 2a TI, Marek Dębek, Wiktor Fischer, Sebastjan Terebus, Jakub Waskiewicz, Maciej Pankowski wszyscy z 2 TM, Arnold Korfanty 1 a TI, opiekunem zawodników był Andrzej Karczewski.

Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Piłce Nożnej Dziewcząt na Orliku.

 Na orliku przy CKZ i U w Brodnicy na ul. Karbowskiej 29. odbył się turniej w piłkę nożną dziewcząt. Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny z Jabłonowa Pomorskiego -  Zespół Szkół, Zespół Szkół nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu i dwie drużyny z naszej szkoły. Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym". Zespół z Jabłonowa Pomorskiego przegrał dwa spotkania z Golubiem - Dobrzyniem i CKZ i U Karbowaska, zremisował z CKZ i U Mazurska, zespół z Golubia - Dobrzynia przegrał z CKZ i U Mazurska i Karbowska i zremisował z Jabłonowem Pomorskim. Ostateczne wyniki turnieju 1. CKZ i U Brodnica Karbowska, 2. CKZ i U Brodnica Mazurska, 3. ZS nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu, 4. ZS Jabłonowo Pomorskiego.

Skład zespołu z z ul. Karbowskiej: Kinga Zabłońska 2b TL, Ewelina Cichocka 3g, Patrycja Nas 3f, Kamila Mac 1c, Aleksandra Wisińska 2 TOR, Kamila Rogowska 1c. Skład zespołu z Mazurskiej: Izabella Jędraszek 3a TL, Emilia Żołnowska 4 TB, Natalia Olejnik 3a TL, Zuzanna Sobiesińska 2b TL, Wiktoria Becmer 2b TL, Natalia Piotrowicz 2b TL, Aleksandra Wróblewska 3 TOR. Opiekunem zespołuw była Anna MIchalska.

Turniej przygotował Jacek Kowalski, sędziowali Krzysztof Wydra, Rafał Dąbrowicz, Jarosław Tomasz. Nagrody wręczył wicedyrektor Jarosław Hiszpański.

 

Bieg Przełajowy z Okazji 20 - lecia Powstania Powiatu Brodnickiego.

W dniu 15 września 2018r. odbył się Bieg Przełajowy z Okazji Powstania Powiatu Brodnickiego. Zawodnicy biegali na terenie osiedla Karbowo w Brodnicy. Dziewczęta biegały na dystansie 1500m, chłopcy na 2000m. Wśród dziewcząt zwyciężyła Daria Paczkowska z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim, drugie miejsce zajęła Amelia Kucińska z CKZ i U w Brodnicy, trzecie Dominika Łęgowska z CKZ i U w Brodnicy. Wśród chłopców pierwsze miejsce wybiegał Igor Olszewski z I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy, drugie miejsce Jan Trendowicz z I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy, trzeci był Dawid Szynkiewicz z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim.

Puchary, medale i nagrody wręczali Starosta Powiatu Piotr Boiński i dyrektorzy CKZ i U w Brodnicy Violetta Sternicka - Twarogowska oraz Włodzimierz Gaca. 

Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Brodnicy.

Imprezę przygotowali nauczyciele wychowania - fizycznego z CKZ i U w Brodnicy pod kierunkiem Krzysztofa Wydra.

Wojewódzki Mityng Lekkoatletyczny w Jabłonowie Pomorskim

Na zakończenie sezozu sportowego, rozgrywany jest w Jabłonowie Pomorskim Wojewódzki Wiosenny Mityng Lekkoatletyczny.

W zawodach biorą udział uczniowie szkół średnich z województwa kujawsko - pomorskiego. Z naszej szkoły wystartowało 33 zawodniczek i zawodników. Nasza szkoła zdobyła 13 medali, najwięcej ze wszystkich startujących szkół.

Gwiazdami zawodów okazały się siostry Żołnowskie, Zuzanna Żołnowska z kl. 3h zdobyła  złoty medal w biegu na 400 m, oraz brąz w sztafecie 4x100 m, Emilia Żołnowska z kl. 3 TB złoto w biegu na 200 m i brąz w sztafecie 4x100 m, złoto zdobyła jeszcze Monika Kruszkowska w biegu na 800 m. Srebrne medale zdobyli : sztafeta chłopców 4x100 m w składzie Braian Wiadro, Kacper Dzwonkowski, Michał Łęgowski, Mateusz Wulczyński, Emilia Cichowska w pchnięciu kulą, Kinga Zabłońska w biegu na 800 m, Sandra Rucińska w biegu na 200 m, braąowe medale zdobyli : szteaeta dziewcząt 4x100 m w składzie : siostry Żołnowskie, Sandra Rucińska, Szlachta Karolina, Emilia Górka, Łukasz Kamiński w biegu na 400 m, Patrycja Nas w biegu na 800 m, Oskar Czupryński w biegu na 800 m, Karolina Szlachta w biegu na 200 m.

Zawodnikami opiekowali się Anna Michalska i Daniel Bukowski.

Wicemistrzostwo województwa kujawsko-pomorskiego w piłce nożnej na orliku.

Reprezentacja uczniów naszej szkoły w piłce nożnej osiągnęła jeden z największych sukcesów w historii szkoły. Od tego roku SZS postanowił rozgrywać piłkę nożną na orlikach dla szkół ponadgimnazjalnych. Chłopcy z naszej szkoły po wygraniu Mistrzostw Powiatu udali się do Torunia na półfinał wojewódzki. Pierwszy mecz rozegrali z kolegami z V Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu (drużyna składająca się zawodników Olimpii Grudziądz), po zaciętej walce w regulaminowym czasie był remis 2 : 2, w dogrywce grano do "złotej bramki". Pięknym strzałem popisał się Bartłomiej Kaczyński dając zwycięstwo zespołowi. W finale turnieju nasi zawodnicy zmierzyli się z Zespołem Szkół Salezjańskich w Aleksandrowie Kujawskim wygrywając 3 : 1.

Finał mistrzostw został rozegrany na orliku przy Zespole Szkół Hotelarsko-Ekonomicznych w Bydgoszczy. W pierwszym spotkaniu z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczewie, wygrywając 3 : 2, w decydującym spotkaniu z Zespołem Szkół Hotelarsko-Ekonomicznych w Bydgoszczy padł remis 1 : 1. Uczniowie z Bydgoszczy okazali się lepsi od naszego zespołu o jedną bramkę. Ostateczna kolejność turnieju: Zespół Szkół Hotelarsko-Ekonomicznych, CKZ i U Brodnica, ZSS Aleksandrów Kujawski, ZSP Kleszczów.

Skład naszego zespołu: Dzierżyński Jakub 2b, Dzwonkowski Kacper 1a TL, Kaczyński Bartłomiej 2a TL, Kaźmierczak Jacek 1b, Kuczbański Kamil 2a TL, Makowski Karol 2 TRC, Pasternacki Hubert 1a TL, Szczepański Kacper 2a TL, Truszczyński Michał 4 TMR, Wesołowski Mateusz 2b.

Opiekunem zawodników był Krzysztof Wydra.

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)