strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Karbowska 29


Jesteś tutaj: Strona główna >> Nauczyciele

lp. Nazwisko i imię email
1 Alichniewicz Piotr palichniewicz@ckziubrodnica.pl
2 Bartoszewska Justyna jbartoszewska@ckziubrodnica.pl
3 Bartoszewski Krzysztof kbartoszewski@ckziubrodnica.pl
4 Bączkowska Magdalena mbaczkowska@ckziubrodnica.pl
5 Betlejewska Alina abetlejewska@ckziubrodnica.pl
6 Betlejewski Marek mbetlejewski@ckziubrodnica.pl
7 Bieżuńska Ewa ebiezunska@ckziubrodnica.pl
8 Bieżuński Roman rbiezunski@ckziubrodnica.pl
9 Błaszczyk Krzysztof kblaszczyk@ckziubrodnica.pl
10 Boińska Zofia zboinska@ckziubrodnica.pl
11 Bukowskii Daniel dbukowski@ckziubrodnica.pl
12 Chachulska Magdalena mchachulska@ckziubrodnica.pl
13 Cieszyńska Izabela icieszynska@ckziubrodnica.pl
14 Cybulski Jakub jcybulski@ckziubrodnica.pl
15 Czerwińska Lidia lczerwinska@ckziubrodnica.pl
16 Czupryńska Maria mczyprynska@ckziubrodnica.pl
17 Danielewska Małgorzata mdanielewska@ckziubrodnica.pl
18 Dąbrowicz Rafał rdabrowicz@ckziubrodnica.pl
19 Dogoński Antoni adogonski@ckziubrodnica.pl
20 Dukat Bernadeta bdukat@ckziubrodnica.pl
21 Gaca Elżbieta egaca@ckziubrodnica.pl
22 Gaca Włodzimierz wgaca@ckziubrodnica.pl
23 Gęsicka Agnieszka agesicka@ckziubrodnica.pl
24 Gęsicka Anna annagesicka@ckziubrodnica.pl
25 Gęstwicka Anna agestwicka@ckziubrodnica.pl
26 Głodowska Anita aglodowska@ckziubrodnica.pl
27 Gmińska Małgorzata mgminska@ckziubrodnica.pl
28 Gniadkowska Katarzyna kgniadkowska@ckziubrodnica.pl
29 Gniadkowski Jacek jgniadkowski@ckziubrodnica.pl
30 Górny Tomasz tgorny@ckziubrodnica.pl
31 Graczyk Ewelina egraczyk@ckziubrodnica.pl
32 Grąbczewska Beata bgrabczewska@ckziubrodnica.pl
33 Grzecznowska Oliwia ogrzecznowska@ckziubrodnica.pl
34 Grzeszkiewicz Irena igrzeszkiewicz@ckziubrodnica.pl
35 Gurzyńska – Rędzikowska Weronika wgurzynska@ckziubrodnica.pl
36 Gut Ryszard rgut@ckziubrodnica.pl
37 Gutfeld Mateusz mgutfeld@ckziubrodnica.pl
38 Gutowska Joanna jgutowska@ckziubrodnica.pl
39 Hiszpański Jarosław jhiszpanski@ckziubrodnica.pl
40 Jaczewska Beata bjaczewska@ckziubrodnica.pl
41 Jagusz Paweł pjagusz@ckziubrodnica.pl
42 Jakubowska Beata bjakubowska@ckziubrodnica.pl
43 Janiszewska Marzena mjaniszewska@ckziubrodnica.pl
44 Jankowski Artur ajankowski@ckziubrodnica.pl
45 Jarzynka Hanna hjarzynka@ckziubrodnica.pl
46 Kabacińska Anita akabacinska@ckziubrodnica.pl
47 Kaczyński Marcin mkaczynski@ckziubrodnica.pl
48 Kamińska Joanna jkaminska@ckziubrodnica.pl
49 Kaniecka Justyna jkaniecka@ckziubrodnica.pl
50 Karasiewicz Magdalena mkarasiewicz@ckziubrodnica.pl
51 Karbowska Honorata hkarbowska@ckziubrodnica.pl
52 Karczewski Andrzej akarczewski@ckziubrodnica.pl
53 Katolicka Dorota dkatolicka@ckziubrodnica.pl
54 Kisicka Jowita jkisicka@ckziubrodnica.pl
55 Kisicki Jacek jkisicki@ckziubrodnica.pl
56 Klenowicz Katarzyna kklenowicz@ckziubrodnica.pl
57 Klimowski Krzysztof kklimowski@ckziubrodnica.pl
58 Kołata Agnieszka akolata@ckziubrodnica.pl
59 Kołodziejska Beata bkolodziejska@ckziubrodnica.pl
60 Kowalska Anna akowalska@ckziubrodnica.pl
61 Kowalska Zyta zkowalska@ckziubrodnica.pl
62 Kowalski Jacek jkowalski@ckziubrodnica.pl
63 Kozłowska Jolanta jkozlowska@ckziubrodnica.pl
64 Kozłowska Malwina mkozlowska@ckziubrodnica.pl
65 Krawulska Anna akrawulska@ckziubrodnica.pl
66 Krawulski Sławomir skrawulski@ckziubrodnica.pl
67 Kulwicka Teresa tkulwicka@ckziubrodnica.pl
68 Kwiatkowska Anna akwiatkowska@ckziubrodnica.pl
69 Kwiatkowska Katarzyna kkwiatkowska@ckziubrodnica.pl
70 Laskowska Joanna jlaskowska@ckziubrodnica.pl
71 Lechowicz Wiesław wlechowicz@ckziubrodnica.pl
72 Leśniewska Dorota dlesniewska@ckziubrodnica.pl
73 Lewińska-Goźlińska Monika mlewinska@ckziubrodnica.pl
74 Lisiecki Aleksander alisiecki@ckziubrodnica.pl
75 Łapkiewicz Zofia zlapkiewicz@ckziubrodnica.pl
76 Łupina Bożena blupina@ckziubrodnica.pl
77 Malinowski Dariusz dmalinowski@ckziubrodnica.pl
78 Martko Anna amartko@ckziubrodnica.pl
79 Mączkowska Jolanta jmaczkowska@ckziubrodnica.pl
80 Michalak Jakub jmichalak@ckziubrodnica.pl
81 Michalska Anna amichalska@ckziubrodnica.pl
82 Michalska Katarzyna kmichalska@ckziubrodnica.pl
83 Motylińska Jolanta jmotylinska@ckziubrodnica.pl
84 Musierowicz Anna amusierowicz@ckziubrodnica.pl
85 Nagórski Arkadiusz anagorski@ckziubrodnica.pl
86 Nawatkowski Marcin mnawatkowski@ckziubrodnica.pl
87 Niemczyk Krzysztof kniemczyk@ckziubrodnica.pl
88 Niemczyk Piotr pniemczyk@ckziubrodnica.pl
89 Nowakowska Magdalena mnowakowska@ckziubrodnica.pl
90 Nozderka Jacek jnozderka@ckziubrodnica.pl
91 Okoński Rafał rokonski@ckziubrodnica.pl
92 Olszewska Joanna jolszewska@ckziubrodnica.pl
93 Olszewska Karolina kolszewska@ckziubrodnica.pl
94 Olszewska Natalia nolszewska@ckziubrodnica.pl
95 Olszewski Andrzej aolszewski@ckziubrodnica.pl
96 Paluch Michał mpaluch@ckziubrodnica.pl
97 Polender Barbara bpolender@ckziubrodnica.pl
98 Przedzienkowski Stanisław sprzedzienkowski@ckziubrodnica.pl
99 Psuty Beata bpsuty@ckziubrodnica.pl
100 Radaszewska Anna aradaszewska@ckziubrodnica.pl
101 Romanowska Anna aromanowska@ckziubrodnica.pl
102 Ronowicz Alina aronowicz@ckziubrodnica.pl
103 Roszak Małgorzata mroszak@ckziubrodnica.pl
104 Roznerska Aleksandra aroznerska@ckziubrodnica.pl
105 Roznerski Krzysztof kroznerski@ckziubrodnica.pl
106 Różańska Monika mroznanska@ckziubrodnica.pl
107 Rumińska Alicja aruminska@ckziubrodnica.pl
108 Rumińska Anna annaruminska@ckziubrodnica.pl
109 Sarnowska Magdalena msarnowska@ckziubrodnica.pl
110 Siemiątkowska Edyta esiemiatkowska@ckziubrodnica.pl
111 Siennicki Wiesław wsiennicki@ckziubrodnica.pl
112 Skaralewicz Paula pskaralewicz@ckziubrodnica.pl
113 Skarżyński Jarosław jskarzynski@ckziubrodnica.pl
114 Słabkowski Tomasz tslabkowski@ckziubrodnica.pl
115 Sosnowska Edyta esosnowska@ckziubrodnica.pl
116 Stefańska Barbara bstefanska@ckziubrodnica.pl
117 Sternicka – Twarogowska Violetta vsternicka@ckziubrodnica.pl
118 Sternicka Agnieszka asternicka@ckziubrodnica.pl
119 Sternicki Paweł psternicki@ckziubrodnica.pl
120 Suchodolska Anna asuchodolska@ckziubrodnica.pl
121 Suchorab Krzysztof ksuchorab@ckziubrodnica.pl
122 Szczepańska Justyna jszczepanska@ckziubrodnica.pl
123 Szwed Lucyna lszwed@ckziubrodnica.pl
124 Szymołon Katarzyna kszymolon@ckziubrodnica.pl
125 Szyszkowski Marcin mszyszkowski@ckziubrodnica.pl
126 Teska Ewelina eteska@ckziubrodnica.pl
127 Tomasz Jarosław jtomasz@ckziubrodnica.pl
128 Tomella Michał mtomella@ckziubrodnica.pl
129 Warachowska Zyta zwarachowska@ckziubrodnica.pl
130 Wieczorek Jolanta jwieczorek@ckziubrodnica.pl
131 Wiśniewska Alicja awisniewska@ckziubrodnica.pl
132 Wiśniewski Andrzej awisniewski@ckziubrodnica.pl
133 Wojnowska Dorota dwojnowska@ckziubrodnica.pl
134 Wołojewicz Mirosław mwolojewicz@ckziubrodnica.pl
135 Wróblewska Małgorzata mwroblewska@ckziubrodnica.pl
136 Wróblewska Wiesława wwroblewska@ckziubrodnica.pl
137 Wydra Krzysztof kwydra@ckziubrodnica.pl
138 Zabłotna Diana dzablotna@ckziubrodnica.pl
139 Zakrzewska Beata bzakrzewska@ckziubrodnica.pl
140 Zdrojewska Joanna jzdrojewska@ckziubrodnica.pl
141 Zdunowska Ewa ezdunowska@ckziubrodnica.pl
142 Zielińska Ewa ezielinska@ckziubrodnica.pl
143 Zielińska Iwona izielinska@ckziubrodnica.pl
144 Zieliński Piotr pzielinski@ckziubrodnica.pl
145 Żbikowska Agnieszka azbikowska@ckziubrodnica.pl

 

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)