strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Karbowska 29


Jesteś tutaj: Strona główna >> Samorząd Uczniowski >> Samorząd ul. Mazurska 28

 

Paulina Pankowska

Przewodnicząca  SU Ulica Mazurska
 

Nazywam się Paulina Pankowska. Jestem uczennicą 2 klasy Technikum Ekonomicznego. Jestem osobą pozytywną, zawsze uśmiechniętą, szczerą i towarzyską. Nigdy się nie poddaje, zawsze dąże do wyznaczonego sobie celu. Lubię poznawać nowych ludzi i zawsze chętnie służę pomocą.

 

 

 


Mateusz Chmielewski

Zastępca Przewodniczącego SU Ulica Mazurska
 

Nazywam się Mateusz Chmielewski. Uczęszczam do 2 klasy technikum mechatronicznego. Interesuję się piłką nożną. Jestem osobą ceniącą poczucie humoru, oraz ambitną która lubi stawiać sobie wysokie cele

 

 

 

 


 

Patryk Wieczyński

Sekcja kulturalno -  rozrywkowa SU Ulica Mazurska


Sekcja społeczno-charytatywna SU Ulica Mazurska

 

Nazywam się Patryk Wieczyński, chodzę do 3 klasy technikum mechatronicznego. Interesuję się sportem siłowym a w wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi. Kiedy sobie coś postanowię,  to nie odpuszczam - dążę do wyznaczonego sobie celu.

 

 


Marta Zielińska

Sekcja społeczno-charytatywna SU Ulica Mazurska

Cześć, nazywam się Marta Zielińska i uczęszczam do trzeciej klasy technikum ekonomicznego. Moim hobby jest sport. Zawsze dążę do wyznaczonego przez siebie celu. Chętnie służę pomocą innym.

 

 

 

 


 

Joanna Olszewska

Opiekun SU Ulica Mazurska

Nazywam się Joanna Olszewska, pracuję w Zespole Szkół Zawodowych od 2003 roku, jako nauczyciel przedmiotów zawodowych.  Bardzo lubię kontakt z młodzieżą.

 

 

 


Katarzyna Szymołon

Ulica Mazurska

Nazywam się Katarzyna Szymołon, pracuję w Zespole Szkół Zawodowych od 16 lat , jako katechetka. Bardzo lubię kontakt z młodzieżą, która ma własne zdanie i potrafi walczyć o swoje.

 

 

 

 


Dominika Krajewska

Sekcja społeczno-charytatywna SU Ulica Mazurska


Hej nazywam się Dominika Krajewska, uczeszczam do drugiej klasy organizacji reklamy. W wolnych chwilach lubię śpiewać i uczęszczać na zbiórki harcerskie. Jestem osobą która lubi za we lubie przebywać w dużym towarzystwie. 

 

 

 


Patryk Zembrzycki

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU Ulica Mazurska

Sekcja Społeczno Charytatywna SU Ulica Mazurska

Cześć! Nazywam się Patryk Zembrzycki. Uczęszczam do trzeciej klasy technikum informatycznego. Najbardziej liczy się dla mnie humor i dystans do siebie. Jestem pracowity i dążę do obranego przez siebię celu.

 

 

 


Mateusz Pras

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU Ulica Mazurska

Sekcja plastyczno-artystyczna SU Ulica Mazurska

Witam nazywam się Mateusz Pras uczeszczam do 3 klasy technikum informatycznego. Jestem osoba ambitną dążącą do swoich celów a po za szkoła pracuje jako ratownik medyczno-wodny, Więc jest bezpiecznie !

 

 

 


  Jakub Orłowski

Sekcja społeczno-charytatywna SU Ulica Mazurska

Nazywam się Jakub Orłowski . Uczęszczam do drugiej klasy Technikum informatycznego . Interesuje się  informatyką oraz uprawiam sport . Jestem osobą komunikatywną i odważną

 

 

 

 

 


Dominik Skowroński

Sekcja plastyczno-artystyczna SU Ulica Mazurska

Nazywam się Dominik Skowroński jestem uczniem drugiej klasy technikum budownictwa. Jestem osobą wesołą, a w wolnym czasie interesuje się motoryzacją. Zawsze dążę po postawionych sobie celów. Ze mną nie będzie nudno!

 

 

 

 


Michał Getka

Sekretarz  SU Ulica Mazurska
 

Witam nazywam się Getka Michał uczęszczam do 1 klasy Technikum Logistycznego. Jestem osobą ambitną i pracowitą,lubię sobie wstawiać nowe wyzwania .Chętnie lubię pomagać innym.

 

 

 

 


Kinga Sadowska

Sekcja plastyczno-artystyczna SU Ulica Mazurska

Nazywam się Kinga Sadowska. Jestem uczennicą 2 klasy technikum ekonomicznego. Jestem osobą ambitną, zawsze dążącą do celu oraz otwartą na nowe znajomości. Moją pasją jest harcerstwo.

 

 

 

 


Kacper Dzwonkowski

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU Ulica Mazurska

Mam na imię Kacper Dzwonkowski mam 16 lat i chodze do 1kl. TL. Moim zainteresowaniem jest gra w piłkę nożną

 

 

 

 

 


Piotr Gawiński

Rzecznik Praw Ucznia SU Ulica Mazurska
 

Cześć. Nazywam się Piotr Gawiński, jestem uczniem klasy 2 technikum budownictwa. Jestem osobą ambitną, lubię pomagać innym. W wolnych chwilach gram w tenisa stołowego i spotykam się ze znajomymi.

 

 

 

 


Marcysia Kościńska

Sekcja kulturalno -  rozrywkowa SU Ulica Mazurska

Cześć. Mam na imię Marcysia Kościńska i chodzę do 2 klasy technikum logistycznego. Jestem osobą wesołą i z poczuciem humoru, dlatego chciałabym, aby w szkole panowała przyjemna atmosfera.

 

 

 

 


Julia Fiałkowska

Sekcja kulturalno -  rozrywkowa SU Ulica Mazurska

Nazywam się Julia Fiałkowska  jestem uczennicą klasy 2b Technikum Logistycznego (Mundurowego). Jestem osobą wesołą, pracowitą, pomysłową oraz zawsze chętną i gotową do pomocy innym.

 

 

 

 


 

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)