strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Karbowska 29


Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności Sport

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 9 stycznia 2019r. w hali sportowej I LO w Brodnicy odbyły się mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział dziewczęta z I i III LO w Brodnicy, oraz dziewczęta z naszej szkoły. Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu I LO w Brodnicy pokonało III LO w Brodnicy 2 : 0, w drugim w takim samym stosunku I LO pokonało CKZ i U w Brodnicy, w trzecim meczu dziewczęta z naszej szkoły pokonały swoje koleżanki z III LO 2 : 0.

Kolejność turnieju: I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy, III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy.

Skład naszej drużyny: Kamila Michałmiewicz, Marcelina Bujanowska, Aleksandra Aranowska, Patrycja Swobodzińska, Paulina Swobodzińska, Emilia Żołnowska, Zuzanna Lubczyńska, Katarzyna Walter, Wiktoria Szrejder.

Opiekunem drużyny był Ryszard Gut.

W Misrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców wystartowały dwie ekipy z I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy i naszej szkoły, po zaciętej rywalizacji zwyciężyli zawodnicy z ul. Lidzbarskiej 2 : 0.

Skład naszego zespołu: Mateusz Maćkowski 2a TL, Michał Wolski 2a TL, Karol Lurka 2a TL, Michał Łęgowski 2 TMP, Mateusz Sobolewski 2 TMP,  Kacper Złotopolski 3 TŻ

Opiekunem zespołu był Tomasz Górny.

Mistrzostwa CKZ i U w Brodnicy w szachach.

W dniu 11grudnia 2018r w auli szkolnej CKZ i U w Brodnicy przy ul. Mazurskiej 28, odbyły się V Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Do zawodów zgłosiło się 25 uczennic i uczniów oraz dwóch nauczycieli. Turniej rozgrywano systemem szwajcarskim, 7 rund, 10 minut na zawodnika.

Najlepszym zawodnikiem okazał się p. Marek Betlejewski, zwyciężył wszystkie 7 rund, drugi był Kacper Marchlewicz z kl. 1a TL, trzeci Mateusz Chmielewski z kl. 3 TM

Nagrody wręczył dyrektor CKZ i U w Brodnicy Jacek Gniadkowski, zawody przygotował i przeprowadził Krzysztof Wydra.

Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Brodnickiego w Halową Piłkę Nożną.

Co roku w grudniu nauczyciele wychowania - fizycznego z CKZ i U w Brodnicy organizują Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Brodnickiego w Halową Piłę Nożną Chłopców. W hali sportowej CKZ i U w Brodnicy przy ulicy Karbowskiej odbyła się XVII edycja tego turnieju. Do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn z Jabłonowa Pomorskiego, Grudziądza, Golubia - Dobrzynia, Torunia, Gronowa i dwie drużyny z Brodnicy. Zespoły podzielono na dwie grupy gdzie grano systemem "każdy z każdym". Następnie rozgrywano spotkania o miejsca w turnieju w zależności od zajętego miejsca w grupie.

Siódme miejsce w turnieju zajęła ekipa z Zespołu Szkół Rolniczych w Grudziądzu, w meczu o miejsce piąte miejsce chłopcy z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim pokonali kolegów z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie 1 : 0, o trzecie miejsce walczyli zawodnicy z CKZ i U w Brodnicy z ul. Karbowskiej z zawodnikami z Zespołu Szkół Inzynerii i Ochrony Środowiska w Toruniu, wygrali ci pierwsi 2 : 1, w finale spotkali się piłkarze z Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu z kolegami z CKZ i U w Brodnicy z ul. Mazurskiej, w normalnym czasie był wynik remisowy 1 : 1, w rzutach karnych lepsi okazali się gospodarze 2 : 1.

Wyniki turnieju: CKZ i U Brodnica ul. Mazurska, ZS nr 2 Golub-Dobrzyń, CKZ i U Brodnica ul. Karbowska, ZSI i OŚ Toruń, ZS  Jabłonowo Pomorskie, CKU Gronowo i ZSR Grudziądz.

Skład zwycięskiego zespołu: Jakub Dzierżyński 3b, Marcel Sitkowski 3b, Mikołaj Malinowski 3 TRC, Mateusz Wesolowski 3 TRC, Bartłomiej Kaczyński 3a TL, Kacper Szczepański 3a TL, Aleksander Karłowicz 3a TL, Oskar Czupryński 2a TL, Szymon Domin 2d BS. Opiekunem zespołu był Krzysztof Wydra.

Zawody sędziowali Rafał Dąbrowicz i Daniel Bukowski. Puchary i dyplomy wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Brodnickiego Roman Pytlasiński. Turniej zorganizowali Jarosław Tomasz i Anna Michalska.

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju.

12 grudnia 2018r. reprezentacja dziewcząt CKZ i U w Brodnicy w unihokeja wybrała się w długą podróż do Gąsawy ( okolice Żnina) na Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Unihokeju Szkół Średnich organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. W zawodach wzięły udział ekipy z I LO w Żninie, ZSN w Gąsawie, VI LO w Bydgoszczy, VIII LO w Bydgoszczy i drużyna z naszej szkoły. Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym". Nasze dziewczyny w pierwszym spotkaniu pokonały VIII LO w Bydgoszczy 5 : 0, w drugim zremisowały z koleżankami ze Żnina 1 : 1, następnie pokonały VI LO w Bydgoszczy 5 : 0 i w ostatnim spotkaniu z ZSN w Gąsawie przegrały 0 : 2.

Wyniki turnieju: I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, CKZ i U w Brodnicy, VIII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy, VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy.

Skład: naszego zespołu: Kinga Zabłońska, Natalia Piotrowicz, Zuzanna Sobiesińska, Wiktoria Becmer wszystkie z 2b TL, Alicja Sirokos, Maja Gęstwicka, Julia Rezmer wszystkie z 1c TL, Agnieszka Domżalska, Dominika Łęgowska obie z 1 TE.

Opiekunami drużyny byli Anna Michalska i Krzysztof Wydra.

Trzecie miejsce w zawodach wojewódzkich jest największym osiągnięciem naszej szkoły w tej dyscyplinie sportu.

 

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju.

W pochmurny poranek 3 grudnia 2018r chłopcy z naszej szkoły wyjechali na Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Unihokeju. Zawody odbyły się w     IV LO w Toruniu. Do zawodów zgłosiły się ekipy: IV LO w Toruniu, IX LO w Bydgoszczy, ZSM w Bydgoszczy, ZSS we Włocławku, ZSN w Gąsawie i CKZ i U w Brodnicy. Turniej rozgrywano w dwóch grupach: IX LO w Bydgoszczy, ZSM w Bydgoszczy, ZSN Gąsawa, druga grupa: IV LO Toruń, CKZ i U Brodnica i ZSS we Włocławku. Nasza drużyna szła jak burza przez turniej pokonując IV LO z Torunia 2 :0, Włocławek 5 : 1, w półfinale ZSM w Bydgoszczy  7 : 3. w finale chłopcy spotkali się z kolegami z Zespołu Szkół Niepublicznych z Gąsawy (reprezentanci Polski w hokeju na trawie), po zaciętej rywalizacji Gąsawa wygrała 2 : 0.

Kolejność turnieju: Zespołu Szkół Niepublicznych z Gąsawy, CKZ i U w Brodnicy, IV LO w Toruniu, Zespół Szkół Mechanicznych w Bydgoszczy, IX LO w Bydgoszczy, Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku.

Skład Naszego zespołu: Wojciech Nowakowski 4 TMR, Karol Tuszyński 3b, Radosław Trendowicz 3b, Dawid Radzikowski 2e, Jakub Wierzbicki 2e, Krystian Rzepka 2a TL, Jakub Napierski 2c TL, Michał Jagelski 1d.

Opiekunami zespołu byli Anna Michalska i Krzysztof Wydra. Szkolny Związek Sportowy pierwszy raz wprowadził tą dyscyplinę do zawodów wojewódzkich szkół średnich. Mamy nadzieję że w przyszłych latach nasi zawodnicy będą odnosili podobne sukcesy w tej dyscyplinie.

Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy.

W dniu 29 grudnia 2018r odbył się 11 Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W Turnieju wzięło udział sześć drużyn. Na ulicę Karbowską stawiły się ekipy z Golubia-Dobrzynia, Torunia, Gronowa, Wronia i 2 ekipy z naszej szkoły. Turniej rozgrywano w dwóch grupach W pierwszej grupie grały zespoły z Wronia, Torunia i II ekipa z naszej szkoły, w drugiej Golub-Dobrzyń, Gronowo i Brodnica I. Po meczach w grupach rozgrywano spotkania o poszczególne miejsca.

W meczu o piąte miejsce Brodnica I i Brodnica II 2 : 1, w spotkaniu o trzecie miejsce spotkały się ekipy Gronowa i Wronie 2 : 1, w finale Golub-Dobrzyń pokonał Toruń 2 : 0.

Ostateczna kolejność: Golub-Dobrzyń, Toruń, Gronowo, Wronie, Brodnica I, Brodnica II.

Opiekunami zespołów byli Ryszard Gut i Jarosław Tomasz i Anna Michalska. Nagrody, puchary i dyplomy wręczyła dyrektor CKZ i U Violetta Sternicka-Twarogowska.

 

 

 

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)