strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Karbowska 29


Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności Sport

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju.

W pochmurny poranek 3 grudnia chłopcy z naszej szkoły wyjechali na Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Unihokeju. Zawody odbyły się w     IV LO w Toruniu. Do zawodów zgłosiły się ekipy: IV LO w Toruniu, IX LO w Bydgoszczy, ZSM w Bydgoszczy, ZSS we Włocławku, ZSN w Gąsawie i CKZ i U w Brodnicy. Turniej rozgrywano w dwóch grupach: IX LO w Bydgoszczy, ZSM w Bydgoszczy, ZSN Gąsawa, druga grupa: IV LO Toruń, CKZ i U Brodnica i ZSS we Włocławku. Nasza drużyna szła jak burza przez turniej pokonując IV LO z Torunia 2 :0, Włocławek 5 : 1, w półfinale ZSM w Bydgoszczy  7 : 3. w finale chłopcy spotkali się z kolegami z Zespołu Szkół Niepublicznych z Gąsawy (reprezentanci Polski w hokeju na trawie), po zaciętej rywalizacji Gąsawa wygrała 2 : 0.

Kolejność turnieju: Zespołu Szkół Niepublicznych z Gąsawy, CKZ i U w Brodnicy, IV LO w Toruniu, Zespół Szkół Mechanicznych w Bydgoszczy, IX LO w Bydgoszczy, Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku.

Skład Naszego zespołu: Wojciech Nowakowski 4 TMR, Karol Tuszyński 3b, Radosław Trendowicz 3b, Dawid Radzikowski 2e, Jakub Wierzbicki 2e, Krystian Rzepka 2a TL, Jakub Napierski 2c TL, Michał Jagelski 1d.

Opiekunami zespołu byli Anna Michalska i Krzysztof Wydra. Szkolny Związek Sportowy pierwszy raz wprowadził tą dyscyplinę do zawodów wojewódzkich szkół średnich. Mamy nadzieję że w przyszłych latach nasi zawodnicy będą odnosili podobne sukcesy w tej dyscyplinie.

Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy.

W dniu 29 grudnia 2018r odbył się 11 Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W Turnieju wzięło udział sześć drużyn. Na ulicę Karbowską stawiły się ekipy z Golubia-Dobrzynia, Torunia, Gronowa, Wronia i 2 ekipy z naszej szkoły. Turniej rozgrywano w dwóch grupach W pierwszej grupie grały zespoły z Wronia, Torunia i II ekipa z naszej szkoły, w drugiej Golub-Dobrzyń, Gronowo i Brodnica I. Po meczach w grupach rozgrywano spotkania o poszczególne miejsca.

W meczu o piąte miejsce Brodnica I i Brodnica II 2 : 1, w spotkaniu o trzecie miejsce spotkały się ekipy Gronowa i Wronie 2 : 1, w finale Golub-Dobrzyń pokonał Toruń 2 : 0.

Ostateczna kolejność: Golub-Dobrzyń, Toruń, Gronowo, Wronie, Brodnica I, Brodnica II.

Opiekunami zespołów byli Ryszard Gut i Jarosław Tomasz i Anna Michalska. Nagrody, puchary i dyplomy wręczyła dyrektor CKZ i U Violetta Sternicka-Twarogowska.

 

 

 

Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy.

W dniu 28 grudnia 2018r odbył się 12 Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Piłce Siatkowej Chłopców. W Turnieju wzięło udział sześć drużyn. Na ulicę Karbowską stawiły się ekipy z Golubia-Dobrzynia, Torunia, Grubna, Gronowa, Wronia i z naszej szkoły. Turniej rozgrywano w dwóch grupach W pierwszej grupie grały zespoły z Wronia, Torunia i Golubia-Dobrzynia, w drugiej Grubno, Gronowo i Brodnica. Po meczach w grupach rozgrywano spotkania o poszczególne miejsca.

W meczu o piąte miejsce Golub-Dobrzyń i Gronowo 2 : 0, w spotkaniu o trzecie miejsce spotkały się ekipy Gronowa i Torunia 2 : 0, w finale Wronie pokonało Brodnicę 2 : 1.

Ostateczna kolejność: Wronie, Brodnica, Gronowo, Toruń, Golub-Dobrzyń, Gronowo.

Skład naszego zespołu: Mateusz Maćkowski 2a TL, Michał Wolski 2a TL, Karol Lurka 2a TL, Michał Łęgowski 2 TMP, Mateusz Sobolewski 2 TMP            Kacper Złotopolski 3 TŻ

Opiekunem był Tomasz Górny, Nagrody, puchary i dyplomy wręczył dyrektor CKZ i U Jarosław Hiszpański. W Historii rozgrywania tego Turnieju jest to najlepszy wynik naszego zespołu.

Piłka ręczna chłopców.

W listopadzie do rozgrywek przystąpili piłkarze ręczni. Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego odbyły się hali sportowej CKZ i U w Brodnicy. Do rozgrywek zgłosiły się dwie drużyny z III Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy i ekipa z naszej szkoły. Po zaciekłei rywalizacji zwyciężyli zawodnicy z III LO w Brodnicy. Obie drużyny awansowały do ćwierćfinału wojewódzkiego. Uczniowie z naszej szkoły pojechali do Grudziądza. Gdzie zmierzyli się z ekipami z Torunia i Grudziądza. W pierwszym spotkaniu zawodnicy z CKZ i U w Brodnicy po fascynującym "pościgu wyniku" pokonali kolegów z Zespołu Szkół Technicznych z Torunia 21 : 20, w drugim spotkaniu chłopcy z Torunia ulegli Technikum Budowlano - Plastycznemu z Grudziądza 25 : 11, o zwycięstwie w turnieju decydowało ostatnie spotkanie pomiędzy Brodnicą, a Grudziądzem. Lepsi okazali się zawodnicy z Grudziądza 24 : 16. Do dalszych rozgrywek awansowali zawodnicy z Grudziądza. Ekipa z Brodnicy została sklasyfikowana na siódmym miejscu w województwie kujawsko - pomorskim w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego. Jest to najlepsze miejsce w historii udziału naszej szkoły w tych zawodach.

Skład zespołu: Damian Brzyski 4 TB, Filip Kamiński 3b TI, Dariusz Grenda 2 TB, Patryk Dąbrowski 2b TL, Kacper Pruszewicz 2a, Kacper Marchlewicz 1a TL, Tomasz Ciesielski 1a TL, Filip Jędrzejewski 1a TL, Filip Piórkowski 1e, Wojciech Wierzycki 1e, Paweł Deuter 1b TL, Wiktor Jasiński 1b TL.

Zespołem opiekowali się Anita Głodowska i Krzysztof Wydra.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W dniu 8 listopad 2018r. w hali sportowej CKZ i U w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do zawodów stawiły się trzy ekipy z III LO w Brodnicy, I LO w Brodnicy i z naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu III LO pokonało I LO 27 : 6, w drugim III LO zwyciężyło CKZ i U 26 : 8. O drugim miejscu w turnieju decydowało ostatnie spotkanie pomiędzy I LO i CKZ i U po zaciętej walce lepsze okazały się zawodniczki z ul. Lidzbarskiej 18 : 16.

Kolejność w turnieju: III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, CKZ i U w Brodnicy.

Skład zespołu CKZ i U: Andżelika Barańska $ TE, Agnieszka Cieczko 4 TAK, Julia Fiałkowska 3b TL, Monika Kruszkowska 3 TŻ, Karina Rogińska 2c TL, Wiktoria Szrejder 2c TL, Patrycja Swobodzińska 2b TI, Lidia Wiśniewska 2b TI, Karolina Argalska 1b TL, Karolina Meller 1b TL, Ewelina Namjidoraj 1b TL, Wiktoria Pankowska 1 TE, Paulina Swobodzińska 1 TE.

Opiekunami zespołu byli Anita Głodowska i Jarosław Tomasz.

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

 W dniu 2 października na stadionie OSiR w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła reprzentowana była zarówno przez dziewczęta i chłopców. Dziewcząta zajeły drugie miejsce, a chłopcy trzecie.

Skład dziewcząt: Sandra Rucińska 3 TOR, Paulina Piechowska, Emilia Skrzyńska, Eliza Gruźlewska Monika Boguszewska wszystkie z 1f, Dominika Łęgowska 1 TE, Patrycja Kowalkowska 2c TL, Milena Cendrowska 2c TL, Amelia Kucińska 1a TL, Kinga Zabłońska 2a TL, opiekunem zawodniczek była Anna Michalska.

Skład chłopców: Piotr Siemiński 2 TB, Pindera Mikołaj 2 TMP, Michał Łęgowski 2 TMP, Andrzej Osmański 2a TI, Marek Dębek, Wiktor Fischer, Sebastjan Terebus, Jakub Waskiewicz, Maciej Pankowski wszyscy z 2 TM, Arnold Korfanty 1 a TI, opiekunem zawodników był Andrzej Karczewski.

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)