Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Karbowska 29

Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności Sport

Piłka Nożna Chłopców.

Reprezentacja uczniów naszej szkoły w piłce nożnej pozazdrościła swoim koleżankom i również zdobyła Mistrzostwo Województwa Kujawsko - Pomorskiego.

Swoją drogę do tego największego sukcesu w historii szkoły, uczniowie rozpoczęli od udziału w Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego, gdzie pokonali kolegów z I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy 3 : 2. Następnie na "Orliku" przy ul. Mazurskiej w Brodnicy w półfinale, pokonali reprezentację V Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu (zawodnicy Olimpii Grudziądz) 12 : 2.

W dniu 9 maja 2019r. w Bydgoszczy odbył się finał Mistrzostw Województwa. Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły: Zespół Szkół Akademickich we Włocławku, Licem Ogólnokształcące w Koronowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu i CKZ i U w Brodnicy. O wyrównanej stawce zespołów może świadczyć, fakt że na sześć rozegranych spotkań padły cztery remisy.

Nasz zespół w pierwszym spotkaniu zremisował z drużyną ze Świecia 1 : 1, następnie pokonał kolegów z Włocławka 4 : 0 i zremisował z Koronowem 3 : 3.

Kolejność w  turnieju: CKZ i U Brodnica, ZSA Włocławek, ZSP Świecie, LO Koronowo.

Skłaad naszego zespołu: Oskar Czupryński 2a TL, Jakub Dombrowski 2a TL, Kacper Dzwonkowski 2a TL, Patryk Karczewski 2a TL, Hubert Pasternacki 2a TL, Bartłomiej Kaczyński 3a TL, Kacper Szczepański 3a TL, Jakub Dzierżyński 3b ZSZ, Marcel Sitkowski 3b ZSZ, Jacek Kaźmierczyk 2c BS, Mateusz Wesołowski 3 TMR, Jakub Wiśniewski 1b TL.

Opiekunami zespołu byli Krzysztof Wydra i Daniel Bukowski.

Piłka nożna dziewcząt.

W dniu 30 kwietnia 2019r na orliku przy ulicy Poznańskiej 345 w Inowrocławiu reprezentacja dziewcząt w piłce nożnej z CKZ i U w Brodnicy osiągnęła największy sukces w historii naszej szkoły zdobywając Mistrzostwo Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Swoją drogę do sukcesu dziewczęta rozpoczęły od sensacyjnego zwycięstwa w Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego nad drużyną z LO z Górzna 6 : 2, w której to drużynie grają zawodniczki z drugiej ligi piłki nożnej kobiet, KS Unifreeze Górzno.

Na półfinał wojewódzki dziewczyny wyjechały do Torunia. Rozegrały spotkanie z zespołem Szkół nr 10 w Toruniu, wygrywając 3 : 1.

W finale spotkały się z drużynami z Inowrocławia, Włocławka i Świecia. W pierwszym spotkaniu pokonały Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ze Świecia       3 : 2, następnie pewnie pokonały Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Inowrocławia 4 : 0 i na koniec wygrały z III Liceum Ogólnokształcącym we Włocławku 2 : 0.

Kolejność w turnieju: CKZ i U w Brodnicy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu, III LO we Włocławku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Inowrocławiu.

Najlepszą zawodniczką mistrzostw uznana została Monika Boguszewska z kl. 1f BS, zdobyła 5 bramek w zawodach.

Skład naszej drużyny: Ewelina Cichocka kl. 3g ZSZ, Izabella Jędraszek 3a TL, Patrycja Nas 3f, Wiktoria Becmer 2b TL, Natalia Piotrowicz 2b TL, Zuzanna Sobiesińska 2b TL, Zabłońska Kinga 2b TL, Aleksandra Wysińska 2 TOR, Emilia Żołnowska 4 TB, Monika Boguszewska 1f BS, trenerem zawodniczek jest Anna Michalska.

Gratulujemy dziewczynom sukcesu jakiego nasza szkoła jeszcze nie przeżyła.

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

W dniu 29 marca 2019r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Na stadionie OSiR w Brodnicy po raz pierwszy odbyły się te zawody, zastępując indywidualne biegi przełajowe. W każdej drużynie startowało 6 zawodników do wyniku zespołu liczyły miejsca 5 zawodników.

W kategorii dziewcząt wystartowały cztery zespoły po zsumowaniu wyników najlepsze okazały dziewczęta z III LO w Brodnicy, drugie miejsce CKZ i U w Brodnicy, trzecie I LO w Brodnicy, czwarte ZS Jabłonowo Pomorskie.

Skład naszego zespołu: Amelia Kucińska 1a TL, Adrianna Ługiewicz 1a TL, Alicja Sirokos 1c TL,Emilia Żołnowska 4 TB, Milena Cendrowska 2c TL, Kinga Zabłońska kl.2a TL

W kategorii chłopców najlepsi okazali się chłopcy z I LO w Brodnicy, drugie miejsce CKZ i U w Brodnicy, trzecie III LO w Brodnicy, czwarte ZS Jabłonowo Pomorskie.

Skład naszego zespołu: Oskar Czupryński ,Artur Korfanty, Maciej Osmański, Hubert Pasternacki, Mateusz Skrzeczyna, Sławomir Tomella.

Chłopcy biegali na 2000m, dziewczęta na 1500m. Opiekunem zespołów był Krzysztof Wydra.

Halowa Piłka Nożna.

Kolejny sukces zaliczyły piłkarki nożne z naszej szkoły wygrywając Turniej o Puchar Starosty Powiatu Brodnickiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

Turniej rozegrano w hali sportowej CKZ i U w Brodnicy przy ulicy Karbowskiej 29 w dniu 22 marca 2019r. W zawodach uczestniczyły ekipy z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy i dwie ekipy z naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu I CKZ i U w Brodnicy pokonało swoje koleżanki z II ekipy CKZ i U w Brodnicy 5 : 0, następnie III LO ograło ZSZ w Kurzętniku 5 : 2,        I CKZ i U wygrało z ZSZ w Kurzętniku 5 : 1 ,II CKZ i U przegrało z III LO w Brodnicy 1 : 4, III LO w Brodnicy przegrało z I CKZ i U w Brodnicy 2 : 3, w ostatnim spotkaniu ZSZ w Kurzętniku zremisował z II CKZ i U w Brodnicy 1 : 1.

Wyniki turnieju: I CKZ i U w Brodnicy, III LO w Brodnicy, ZSZ w Kurzętniku, II CKZ i U w Brodnicy.

Najlepszą zawodniczką turnieju uznano Joannę Jeleń z III LO w Brodnicy, a najlepszym bramkarzem Wiktorię Becmer z I CKZ i U w Brodnicy.

Skład I zespołu CKZ i U w Brodnicy:Wiktoria Becmer, Zuzanna Sobiesińska, Kinga Zabłońska, Izabela Jędraszek, Patrycja Nas, Monika Boguszewska, Patrycja Siedlecka.

Skład II zespołu CKZ i U w Brodnicy: Ewelina Cichocka, Emilia Żołnowska, Kamila Rogowska, Patrycja Romanowska, Aleksandra Wisińska, Natalia Szczepańska, Natalia Piotrowicz, Natalia Olejnik, Monika Dreślińska. Opiekunem zespołów była Anna Michalska.

Nagrody wręczył wicestarosta powiatu brodnickiego Stanisław Kosakowski, sędziami turnieju byli Jarosław Tomasz, Rafał Dąbrowicz, Daniel Bukowski. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele w-f    CKZ i U w Brodnicy Anna Michalska i Krzysztof Wydra.

Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Szachach Szkół Średnich.

W dniu 5 marca 2019r. odbyły się IX Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Szachach. W zawodach wzięły udział trzy szkoły z naszego powiatu: I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy i zawodnicy z naszej szkoły w sumie 33 zawodników i zawodniczek.

Mistrzostwa rozgrywano systemem szwajcarskim, siedem rund po 10 minut na zawodnika.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła ekipa z I LO w Brodnicy 18,5 pkt, drugie miejsce CKZ i U w Brodnicy           18 pkt, trzecie III LO w Brodnicy 11pkt.

Wśród dziewcząt wygrała Magdalena Magalska CKZ i U w Brodnicy, Monika Trybuła I LO w Brodnicy, Agnieszka Podolska CKZ i U w Brodnicy.

Wśród chłopców najlepszy okazał się Kamil Lendzion III LO w Brodnicy, Łukasz Magalski I LO w Brodnicy, Mateusz Chmielewski CKZ i U w Brodnicy.

Nagrody wręczyli zawodnikom wicestarosta powiatu brodnickiego Stanisław Kosakowski, dyrektor CKZ i U w Brodnicy Jacek Gniadkowski, wicedyrektor CKZ i U w Brodnicy Wioletta Sternicka - Twarogowska. Sędzią głównym zawodów był Henryk Milewski.

Imprezę przygotowali i przeprowadzili Krzysztof Wydra i Anita Głodowska.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej.

W dniu 27 lutego 2019r. w hali sportowej I LO w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Koszykowej Chłopców. W rywalizacji wzięły udział trzy zespoły z I i III LO w Brodnicy i drużyna z naszej szkoły. W pierwszym spotkaniu chłopcy z naszej szkoły przegrali z kolegami z I LO w Brodnicy 26 : 16, w drugim meczu I LO w Brodnicy pokonało III LO w Brodnicy 23 : 16, w ostatnim spotkaniu zawodnicy z CKZ i U w Brodnicy pokonali III LO w Brodnicy 25 : 23.

Wyniki turnieju I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, CKZ i U w Brodnicy, III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy.

Skład naszej reprezentacji: Bartnicki Filip, Ciesielski Tomasz, Jędrzejewski Filip, Kamiński Filip, Lurka Karol, Maćkowski Mateusz, Marchlewicz Kacper, Rogalski Daniel, Wejsgerber.

Opiekunem zespołu był Mateusz Gutfeld.

Dziewczęta miały rozegrać swoje mistrzostwa 6 marca 2019. jednak ze względu na to, że stawiła się tylko ekipa z naszej szkoły stały się Mistrzyniami Powiatu. Będą reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich.

Skład drużyny: Wiktoria Becmer, Cichocka Ewelina, Cieszyńska Karolina, Lubczyńska Zuzanna, Olejnik Natalia, Piotrowicz Natalia, Rezmer Julia, Sobieszyńska Zuzanna, Zabłońska Kinga, opiekunem zespołu był Jacek Kowalski.