strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 16


Internat CKZiU
ul. Mazurska 16
87- 300 Brodnica
tel. 56 498-28-02
Zapraszamy do korzystania z naszej bazy noclegowej wszystkie grupy zorganizowane biorące udział w imprezach sportowych lub kulturalnych na terenie naszego miasta.

Internat oferuje bazę noclegową dla 75 osób. Młodzież znajduje sie pod opieką wychowawców przez całą dobę od niedzieli od godz. 1600  do piątku do godz. 1500

Mieszkańcy internatu mogą korzystać ze świetlicy, w której znajduje się stół do bilarda oraz stół do gry  w tenisa.

Dwa razy w tygodniu organizowane są wspólne wyjścia na zajęcia sportowe na sali gimnastycznej przy ul. Karbowskiej oraz na basen.

Formy spędzania czasu wolnego są zależne od wychowanków, którzy mogą zgłaszać swoje życzenia i realizować je wraz z wychowawcami.

Każdego mieszkańca obowiązuje przestrzeganie regulaminu oraz rozkład dnia i regulamin nauki własnej.

Oferujemy smaczne domowe posiłki przygotowywane na miejscu ze świeżych produktów.

 

Zwiedzamy Brodnicę

Korzystając z ostatnich ciepłych i słonecznych dni, wychowankowie internatu wraz wychowawca Joanną Zdrojewską udali się na spacer podczas którego zobaczyli zabytki Brodnicy. Na trasie spaceru znalazły się następujące miejsca: Zamek krzyżacki, Pałac Anny Wazówny, Brama Chełmińska, Kościół Farny, Wieża „Bociania”. Dzięki takim wyjściom młodzież poznała fragment historii naszego miasta.

Cotygodniowe rozgrywki piłkarskie

I znów Internat tętni życiem !!! W nowym roku szkolnym 2017/2018 grupy wychowanków pod opieką wychowawcy Krzysztofa Niemczyka aktywnie spędzają czas wolny. Cotygodniowe wyjścia na halę sportową przy ul. Karbowskiej i gra w piłkę halową przyciągają nie tylko chłopców, ale jak widać na załączonym zdjęciu także dziewczyny - które nie ustępują im umiejętnościami sportowymi.

Piłka nożna na hali

Jak w każdy wtorek, tak również i w ten ostatni grupa wychowanków naszego Internatu pod opieka wychowawcy Krzysztofa Niemczyka, aktywnie spędzała czas wolny grając w piłkę halową na sali sportowej przy ul. Karbowskiej.

Wysiłek i aktywność fizyczna pozwala, chociaż na chwilę oderwać się od nawału nauki podczas intensywnych czterotygodniowych turnusów dokształcania zawodowego. Cykliczny udział w grach zespołowych pozwala nam na większą integrację oraz bliższe poznanie się.

Spotkanie z aktorem

Spotkanie ze znanym aktorem Piotrem Polkiem w brodnickiej pizzerii. Popołudniowe wyjście na pizzę grupki uczniów zaowocowało pamiątkowym zdjęciem ze znaną osobą. Aktor chętnie sfotografował się z chłopakami i odpowiedział na kilka pytań. Przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu wolnego

Basen

Wyjście z grupą wychowanków na basen. Bardzo miły sposób na spędzenie czasu wolnego dla uczniów lubiących wodę i pływanie. Chwile spędzone na pływalni przynoszą odprężenie i relaks po zajęciach lekcyjnych

Specjalist Avon

 

Pod okiem specjalisty z firmy Avon uczymy się profesjonalnego makijażu, dbania o higienę osobistą a także przedsiębiorczości w jaki sposób możemy stać się konsultantkami tej znanej marki. Już czujemy się piękniejsze… i bogatsze.

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)