strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 16


Internat CKZiU
ul. Mazurska 16
87- 300 Brodnica
tel. 56 498-28-02
Zapraszamy do korzystania z naszej bazy noclegowej wszystkie grupy zorganizowane biorące udział w imprezach sportowych lub kulturalnych na terenie naszego miasta.

Internat oferuje bazę noclegową dla 75 osób. Młodzież znajduje sie pod opieką wychowawców przez całą dobę od niedzieli od godz. 1600  do piątku do godz. 1500

Mieszkańcy internatu mogą korzystać ze świetlicy, w której znajduje się stół do bilarda oraz stół do gry  w tenisa.

Dwa razy w tygodniu organizowane są wspólne wyjścia na zajęcia sportowe na sali gimnastycznej przy ul. Karbowskiej oraz na basen.

Formy spędzania czasu wolnego są zależne od wychowanków, którzy mogą zgłaszać swoje życzenia i realizować je wraz z wychowawcami.

Każdego mieszkańca obowiązuje przestrzeganie regulaminu oraz rozkład dnia i regulamin nauki własnej.

Oferujemy smaczne domowe posiłki przygotowywane na miejscu ze świeżych produktów.

 

Wiosenne sprzątanie Drwęcy

11 maja 2018 roku uczniowie klasy III B Technikum Mechatronicznego wraz z opiekunem panią Aleksandrą Roznerską wzięli udział w ekologicznej akcji Wiosenne sprzątanie Doliny Drwęcy.

Organizatorzy akcji to Fundacja Life Promotion, Miasto Brodnica i Gmina Brodnica. Rzeka Drwęca i Dolina Drwęcy ze względu na swoje położenie są ważnym korytarzem ekologicznym o znaczeniu krajowym - korytarzem migracji i rozpowszechniania się wielu gatunków fauny i flory między Doliną Wisły a Pojezierzem Mazurskim. Dolina Rzeki Drwęcy jest objęta programem ochrony NATURA 2000, więc należy szczególnie dbać o jej czystość, z czego niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę. Uczniowie naszej szkoły sprzątali odcinek wzdłuż ogródków działkowych przy Straży Pożarnej i zgromadzili okazałą ,, górę śmieci". Działania młodzieży wspierali panowie ze Straży Wodnej, którzy wybierali śmieci z dna rzeki.

Zwiedzamy Brodnicę

Korzystając z ostatnich ciepłych i słonecznych dni, wychowankowie internatu wraz wychowawca Joanną Zdrojewską udali się na spacer podczas którego zobaczyli zabytki Brodnicy. Na trasie spaceru znalazły się następujące miejsca: Zamek krzyżacki, Pałac Anny Wazówny, Brama Chełmińska, Kościół Farny, Wieża „Bociania”. Dzięki takim wyjściom młodzież poznała fragment historii naszego miasta.

Cotygodniowe rozgrywki piłkarskie

I znów Internat tętni życiem !!! W nowym roku szkolnym 2017/2018 grupy wychowanków pod opieką wychowawcy Krzysztofa Niemczyka aktywnie spędzają czas wolny. Cotygodniowe wyjścia na halę sportową przy ul. Karbowskiej i gra w piłkę halową przyciągają nie tylko chłopców, ale jak widać na załączonym zdjęciu także dziewczyny - które nie ustępują im umiejętnościami sportowymi.

Piłka nożna na hali

Jak w każdy wtorek, tak również i w ten ostatni grupa wychowanków naszego Internatu pod opieka wychowawcy Krzysztofa Niemczyka, aktywnie spędzała czas wolny grając w piłkę halową na sali sportowej przy ul. Karbowskiej.

Wysiłek i aktywność fizyczna pozwala, chociaż na chwilę oderwać się od nawału nauki podczas intensywnych czterotygodniowych turnusów dokształcania zawodowego. Cykliczny udział w grach zespołowych pozwala nam na większą integrację oraz bliższe poznanie się.

Spotkanie z aktorem

Spotkanie ze znanym aktorem Piotrem Polkiem w brodnickiej pizzerii. Popołudniowe wyjście na pizzę grupki uczniów zaowocowało pamiątkowym zdjęciem ze znaną osobą. Aktor chętnie sfotografował się z chłopakami i odpowiedział na kilka pytań. Przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu wolnego

Basen

Wyjście z grupą wychowanków na basen. Bardzo miły sposób na spędzenie czasu wolnego dla uczniów lubiących wodę i pływanie. Chwile spędzone na pływalni przynoszą odprężenie i relaks po zajęciach lekcyjnych

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)