strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 16


Jesteś tutaj: Strona główna >> Spis klas z wychowawcami

Spis klas wraz z wychowawcami

oraz dyżurem dla rodziców

Rok szkolny 2019/2020

 

Szkoła Branżowa oraz Szkoła Branżowa I stopnia

 

KLASA IMIĘ NAZWISKO WYCHOWAWCY DZIEŃ I GODZINA
1a Krzysztof Suchorab piątek 8:50 - 9:35
1b Karolina Olszewska czwartek 12:20 - 13:05
1c Jacek Kowalski poniedziałek 16:35 - 17:20
1d Bernadeta Siennicka wtorek 14:55 - 15:40
1e Anna Kowalska środa 12:20 - 13:05
1f Justyna Kaniecka wtorek 12:20 - 13:05
1g Beata Jakubowska czwartek 9:40 - 10:25
1a BS Ewelina Graczyk piątek 10:40 - 11:25
1b BS Anna Michalska poniedziałek 12:20 - 13:05
1c BS Magdalena Sarnowska piątek 10:40 - 11:25
1d BS Arkadiusz Nagórski piątek 8:55 - 9:35
1e BS Daniel Bukowski poniedziałek 12:20 13:05
1f BS Wiesława Wróblewska czwartek 13:15 - 14:00
1g BS Joanna Kamińska wtorek 10:40 - 11:25
2 a Paweł Sternicki poniedziałek 9:40 - 10:25
2 b Anita Głodowska czwartek 14:05 - 15:00
2 c Małgorzata Wróblewska piątek 8:00 - 8:45
2 d Ewelina Teska piątek 8:50 - 9:35
2 e Izabela Cieszyńska poniedziałek 9:40 - 10:25
2 f Jarosław Tomasz środa 9:40 - 10:25
3 a Rafał Dąbrowicz czwartek 10:45 - 11:30
3 b Krzysztof Roznerski piątek 10:45 - 11:30
3 c Tomasz Górny środa 9:50 - 10:35
3 d Krzysztof Wydra piątek 10:40 - 11:25
3 e Beata Psuty środa 8:50 - 9:35
3 f Marzena Janiszewska poniedziałek 9:40 - 10:25

 

Technikum ul. Karbowska 29

 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY DZIEŃ I GODZINA
1G4 Aleksandra Karnowska  
4TRC Zofia Łapkiewicz  
1RM5 Jolanta Mączkowska  
1RM4 Anna Gęstwicka  
2TMA Wiesław Siennicki  
3TMA Anna Rumińska  
4TMH Zyta Kowalska  
2TOR Monika Lewińska-Goźlińska  
3TOR Kasia Kwiatkowska  
4TOR Dorota Leśniewska  
1H5 Agnieszka Zbikowska  
1H4 Ewelina Domżalska  
2THo Katarzyna Michalska  
1Ż5 Malwina Kozłowska  
1Ż4 Anna Musierowicz  
2TŻA Hanna Jarzynka  
3TŻ Ewa Zdunowska  
4TŻ Beata Jaczewska  

THo – Technikum Hotelarskie

TMR – Technikum Mechanizacji Rolnictwa

TŻ – Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

TŻA – Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych i Technikum Architektury Krajobrazu

TMH – Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Technikum Hotelarskie

TMA – Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

TRC – Technikum Rolnictwa i Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych

TAC – Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych

TOR – Technikum Organizacji Reklamy

 

Technikum ul. Mazurska 28

 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY DZIEŃ I GODZINA
1aL4 Anna Suchodolska środa 10:40 - 11:25
1bL4 Mirosław Wołojewicz wtorek 10:40 - 11:25
1cL4 Aleksandra Roznerska środa 9:45 - 10:30
1aL5 Marcin Wilkanowski środa 11:30 - 12:15
1bL5 Joanna Zdrojewska wtorek 9:40 - 10:25
1cL5 Anna Kwiatkowska czwartek 12:30 - 13:15
1dL5 Magdalena Karasiewicz poniedziałem 11:30 - 12:15
2aTL Jakub Cybulski czwartek 10:40 - 11:25
2bTL Anna Romanowska wtorek 8:00 - 8:45
2cTL Iwona Zielińska wtorek 12:15 - 13:00
2dTL Joanna Gutowska środa 13:15 - 14:00 
3aTL Joanna Olszewska środa 8:50 - 9:35
3bTL Antoni Dogoński poniedziałek 10:40 - 11:25
3cTL Joanna Laskowska środa 8:50 - 9:35
3dTL Ryszard Gut poniedziałek 13:15 - 14:00 
4aTL Jolanta Wieczorek czwartek 12:20 - 13:05
4bTL Mateusz Gutfeld piątek 9:40 - 10:25
4cTL Barbara Polender środa 10:40 :11:25
1aI5 Jacek Nozderka środa 15.30 - 16.15
1bI5 Irena Grzeszkiewicz wtorek 16.40 - 17.25
1aI4 Barbara Stefańska środa 10.40 - 11.15
1bI4 Anna Stachewicz poniedziałek 11.30 - 12.15
2aTI Alicja Rumińska piątek 13.15 - 14.00
2bTI Diana Zabłotna wtorek 8.00 - 8.45
2cTI Krzysztof Bartoszewski poniedziałek 16.40 - 17.25
3aTI Jacek Kisicki piątek 15.40 - 16.25
3bTI Justyna Bartoszewska Poniedziałek 13.05 - 13.50
4aTI Alina Ronowicz Wtorek 10.40 - 11.25
4bTI Lucyna Szwed Czwartek 9.40 - 10.25
1E5 Katarzyna Gniadkowska wtorek 14:00 - 14:45
1E4 Katarzyna Klenowicz czwartek 10:40 - 11:25
2TE Bernadeta Dukat środa 12:20 - 13:05
3TE Beata Zakrzewska wtorek 15:00 - 15:45
4TE Jowita Kisicka piątek 15:40 - 16:25
1 TM4 Piotr Alichniewicz piątek 14.05 - 14.50
1M5 Wiesław Lechowicz środa 8.00 - 8.45
2TM Sławomir Krawulski środa 12.20 - 13.05
3TM Anna Gęsicka czwartek 8.00 - 8.45
3TMP Marek Betlejewski środa 15.50 - 16.35
4TM Alina Betlejewska poniedziałek 11.30 - 12.15
1BM4 Izabella Carbiner czwartek 10.40 - 11.25
1BG5 Anna Radaszewska środa 8:50 - 9:35
2TB Magdalena Chachulska czwartek 11.30 - 12.15
3TB Natalia Olszewska poniedziałek 8.00 - 8.45
4TB Katarzyna Szymołon czwartek 14.05 - 14.50

TL – Technikum Logistyczne                                                         

TMP – Technikum Mechatroniczne oraz Technikum Procesów Cyfrowych

TM – Technikum Mechatroniczne

TE – Technikum Ekonomiczne

TEI – Technikum Ekonomiczne i Technikum Informatyczne

TB – Technikum Budownictwa

 

Szkoły dla dorosłych

 

 

 

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)