strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 28


CKZiU
ul. Mazurska 28
87- 300 Brodnica
tel. 56 498-24-66/7
Oferujemy wysoki standard nauczania oraz szeroki wachlarz kierunków.

Stypendia za dobre wyniki

Stypendia będą wypłacane w sekretariatach w podanych poniżej terminach: 

 • ul. Karbowska  - poniedziałek 13.05.2019 r. godz. 10.00-14.00
 • ul. Mazurska - wtorek 14.05.2019 r. godz. 8.00-15.00

 

Sukcesy w zawodach strzeleckich

Uczniowie CKZiU w Brodnicy świetnie wypadli podczas Otwartych Zawodów Strzeleckich z okazji Święta 3 maja i tygodnia LOK –u, które odbyły się 11 maja br. na poligonie wojskowym 4 Pułku Chemicznego w Brodnicy. W klasyfikacji indywidualnej wśród juniorów I miejsce wywalczył Mikołaj Pindera z klasy II TMP (89 punktów na 100), natomiast III miejsce – Wiktoria Pankowska z klasy I TE (81 punktów).

W kwalifikacji zespołowej na najwyższym podium stanęła drużyna naszego technikum: Patrycja Swobodzińska, Wiktoria Pankowska, Justyna Deja (wynik - 233 pkt). II miejsce wywalczył drugi nasz zespół: Hubert Lisiński, Adam Kwella i Jan Jasiński ( wynik - 227 pkt).

Opiekun – p. Krzysztof Suchorab.

Podsumowanie wiosennej edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej

9 maja br. w siedzibie Ligi Obrony Kraju w Brodnicy odbyło się uroczyste podsumowanie wiosennej edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczniowie CKZiU mogą pochwalić się sukcesami.

Zawody odbywały się od 16.03 do 6.04.2019 r. Z wyników uzyskanych w 4 seriach strzeleckich zaliczano do punktacji indywidualnej i zespołowej 3 najlepsze z 4 serii. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Patrycja Swobodzińska z klasy II b TI z wynikiem 266 pkt na 300 możliwych. W klasyfikacji indywidualnej chłopców trzecie miejsce zajął III Jan Jasiński z klasy Ia TI wynikiem 270 pkt na 300 możliwych. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt drugie miejsce z wynikiem 757 punktów zajęła drużyna Technikum w Brodnicy: Wiktoria Pankowska (klasa I TE), Justyna Deja (klasa I TE) ,Patrycja Swobodzińska (klasa II b TI). W klasyfikacji drużynowej chłopców drugie miejsce z wynikiem 791 punktów zajęła drużyna: Jan Jasiński (klasa I a TI), Ryszard Fabrykiewicz (klasa III b TL), Tomasz Rzymowski (klasa III b TL).

Opiekun - Krzysztof Suchorab.

 

 

Uwaga! Komunikat Dyrektora CKZiU

Szanowni Państwo, Rodzice i Uczniowie

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację w oświacie podjąłem decyzję o przesunięciu daty Różyczkowania. Różyczkowanie odbędzie się 24  maja 2019 r.

Świadectwa ukończenia szkoły uczniowie klas maturalnych otrzymają 26 kwietnia 2019r. Nowy termin Różyczkowania będzie miał miejsce po egzaminach maturalnych, co będzie „uroczystym zamknięciem kolejnego etapu edukacji”.

Za utrudnienia przepraszam, życzę wytrwałości.

Dyrektor

Jacek Gniadkowski

 

Zajęcia w Sądzie Rejonowym w Brodnicy

Uczniowie klasy I Technikum Ekonomicznego uczestniczyli w wycieczce do Sądu Rejonowego w Brodnicy.

Wycieczka odbyła się w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie. Uczniowie  obserwowali postępowanie sądowe karne, obejrzeli też wystrój sali sądowej, poznali specyfikę wokandy sądu. Jako obserwatorzy zapoznali się z rolą sędziego – jako przewodniczącego w postępowaniu sądowym, wysłuchali też zeznań wezwanych w sprawie świadków, obserwowali na żywo sposób odnoszenia się sędziego do stron na sali sądowej, poznali rolę prokuratora jako oskarżyciela.

Była to bardzo ciekawa lekcja, która wzbogaciła wiedzę uczniów i na pewno zapadnie na długo w pamięci. Jej uczestnicy serdecznie dziękują: pani sędzi Marzenie Sirokos, pani sędzi Małgorzacie Redmerskiej-Górnej, która zarówno przed, jak i po zamknięciu rozprawy merytorycznie i szczegółowo wyjaśniła uczniom okoliczności zaistniałej sytuacji, rozpatrywanej przez sąd tej instancji. Wyjaśniła też podstawy kodeksu karnego, na podstawie którego został ogłoszony wyrok i orzeczona została kara.

Zajęcia w sądzie zorganizowała pani Iwona Zielińska.

Akcja honorowego krwiodawstwa

W akcji honorowego oddawania krwi, która odbyła się 1 kwietnia br. na ulicy Mazurskiej, uczestniczyło 66 osób. Pozyskano 29,7 l. krwi. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy za cenny dar, który ratuje życie.

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

 • stolkar
 • sits
 • kombud
 • vorwerk-autotec
 • hildebrandt
 • behrendt
 • gotec
 • cofresco
 • wok
 • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)