strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 28


Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności ul.Mazurska 28

Uwaga! Komunikat Dyrektora CKZiU

Szanowni Państwo, Rodzice i Uczniowie

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację w oświacie podjąłem decyzję o przesunięciu daty Różyczkowania. Różyczkowanie odbędzie się 24  maja 2019 r.

Świadectwa ukończenia szkoły uczniowie klas maturalnych otrzymają 26 kwietnia 2019r. Nowy termin Różyczkowania będzie miał miejsce po egzaminach maturalnych, co będzie „uroczystym zamknięciem kolejnego etapu edukacji”.

Za utrudnienia przepraszam, życzę wytrwałości.

Dyrektor

Jacek Gniadkowski

 

Uwaga! Komunikat Dyrektora CKZiU

W związku z trwającym strajkiem odwołuję “Drzwi Otwarte” w CKZiU w Brodnicy, które były zaplanowane w dniu 24 kwietnia 2019r. Dyrektor CKZiU - Jacek Gniadkowski.

Strajk nauczycieli

 

Szanowni Państwo, Rodzice i Uczniowie

W związku z ogólnopolskim strajkiem nauczycieli i informacją przekazaną przez Komitety Strajkowe, chciałbym poinformować o sytuacji w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy.

 1. Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Branżowej Szkoły I Stopnia w okresie od 08 kwietnia 2019r. do odwołania zostają oddelegowani do zakładów pracy, w których odbywają praktyczną naukę zawodu.

 2. Zajęcia lekcyjne dla uczniów Technikum i Technikum im. Zesłańców Sybiru od dn. 08 kwietnia 2019r. zostają zawieszone do odwołania.

 3. Uczestnicy kursu w Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego biorą udział w zajęciach zgodnie z planem. Internat pracuje zgodnie z harmonogramem.

 4. Egzaminy kończące szkołę podstawową i gimnazjum odbędą się zgodnie z planem.

Bardzo proszę Państwa o wyrozumiałość.

Jeśli coś się zmieni, poinformuję Państwa poprzez stronę internetową szkoły i e-dziennik.

 

Dyrektor szkoły

J. Gniadkowski

Akcja honorowego krwiodawstwa

W akcji honorowego oddawania krwi, która odbyła się 1 kwietnia br. na ulicy Mazurskiej, uczestniczyło 66 osób. Pozyskano 29,7 l. krwi. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy za cenny dar, który ratuje życie.

Logistycy na zajęciach z udziałem wojska i policji

26 marca br. uczniowie klas pierwszych mundurowych Technikum Logistycznego uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez panią chorąży Joannę Wróblewską z brodnickiej Jednostki Wojskowej. Temat zajęć to zadania i funkcjonowanie służb logistycznej w wojsku.

Tego samego dnia kadeci trzecich klas mundurowych Technikum Logistycznego brali udział w zajęciach przeprowadzonych w Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy. Zajęcia rozpoczęło spotkanie z przewodnikami psów patrolowo- tropiących. Policjanci zapoznali uczniów ze specyfiką ich służby oraz technikami szkolenia psów. Następnie młodzież obejrzała tresury policyjnych psów. Zajęcia zakończyło spotkanie z technikiem kryminalistyki, który przedstawił kadetom sprzęt, środki i techniki kryminalistyczne stosowane w Policji. 

Zajęcia organizuje szkolny koordynator klas mundurowych, pan Krzysztof Suchorab.

 

III miesce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Tomasz Kroplewski, uczeń klasy III B Technikum Logistycznego, zajął III miejsce w Eliminacjach Powiatowych XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

Turniej odbył się 22 marca br. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy. Ma on na celu popularyzowanie wiedzy i kształtowanie umiejętności w zakresie ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej ludności, a także ekologii i ochrony środowiska. W szczególności ma on służyć popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

Tomasz przygotowywał się do Turnieju pod kierunkiem pana Krzysztofa Suchoraba.

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

 • stolkar
 • sits
 • kombud
 • vorwerk-autotec
 • hildebrandt
 • behrendt
 • gotec
 • cofresco
 • wok
 • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)