strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 28


Jesteś tutaj: Strona główna >> Samorząd Uczniowski >> Samorząd ul. Karbowska 29

 

 

 

Nikola Kamińska

Zastępca Przewodniczącego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - ulica Karbowska

Hej! Nazywam się Nikola Kamińska i mam 17 lat. Chodzę do II klasy Technikum Hotelarskiego. Jestem osobą szczerą i godną zaufania. Zawsze pełna energii i optymizmu w sobie. Sumiennie realizuje powierzone mi zadania oraz nie boję się nowych wyzwań. Lubię spędzać dużo czasu z ludźmi i bez problemu nawiązuje z nimi nowe kontakty.

 

 

 

 


 

Paulina Steinborn

Rzecznik Praw Ucznia - ulica Karbowska

Nazywam się Paulina Steinborn. Uczęszczam do IV klasy technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Jestem osobą ambitną, pogodną i kreatywną. Chętnie udzielam się w życiu szkoły.

 

 

 

 

 


 

Zuzanna Krajewska

Sekretarz i Skarbnik SU - ulica Karbowska

Hej. Mam na imię Zuzia. Chodzę do II klasy Technikum Hotelarskiego. Mam 17 lat. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi. Jestem osobą optymistyczną, ambitną, ale także otwartą na nowe znajomości, jak i pomysły.

 

 

 

 

 


 

Patrycja Wrzosek

Sekcja Społeczno-Charytatywna SU - Ulica Karbowska

Cześć,  Nazywam się Patrycja Wrzosek. Jestem uczennicą III klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Jestem osobą ambitną, szczerą oraz zawsze uśmiechniętą i otwartą na nowe znajomości. Chętnie pomagam innym. Lubię  zarówno gotować, jak i grać w piłkę nożną.

 

 

 

 

 


 

Zuzanna Jankowska

Sekcja Społeczno-Charytatywna SU - Ulica Karbowska

Cześć, nazywam się Zuzanna Janowska. Chodzę do III klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych. Jestem osobą kreatywną i zawsze uśmiechniętą. Moim hobby jest gotowanie i ćwiczenie na siłowni.

 

 

 

 

 


 

Mateusz Jasiecki

Sekcja Społeczno-Charytatywna SU - ulica Karbowska

Cześć. Nazywam się Mateusz, mam 19 lat, chodzę do IV klasy o profilu Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki. Lubię spędzać czas ze znajomymi. Jestem osobą otwartą, uprzejmą i zawsze chętną do pomocy.

 

 

 

 

 


 

Marek Klonowski

Sekcja Społeczno-Charytatywna SU - ulica Karbowska

Cześć ! Nazywam się Marek Klonowski, mam 18 lat . Chodzę do III klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Interesuję się motoryzacją i piłką nożną. Jestem pozytywnie zakręconą osobą, lubię przebywać w towarzystwie i jestem otwarty na nowe znajomości! Wszystko czego się podejmę doprowadzam do końca.

 

 

 

 

 

 


 

Mateusz Małkowski

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU - ulica Karbowska

Siemka ! Nazywam się Mateusz. Mam 20 lat. Uczęszczam do IV Klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Na co dzień jestem osobą pełną energii, szczerą, kontaktową, zawsze uśmiechniętą a zarazem lekko zwariowaną. Uwielbiam poprawiać ludziom humor nawet jeżeli sam go nie mam Moją największą wadą a zarazem zaletą jest mój perfekcjonizm. Wszystko czego się podejmę musi być wykonane idealnie. Moje hobby to wędkarstwo, gry komputerowe, gotowanie, nowinki technologiczne, muzyka oraz dobry film

 

 

 

 

 


 

Michał Jabłośki

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU - ulica Karbowska

 

Nazywam się Michał Jabłoński i chodzę do III klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki. Zawsze myślę pozytywnie i potrafię wyjść z najcięższych problemów. Chce zrobić dla szkoły jak najwięcej

 

 

 

 


 

Wiktoria Dolega

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU - ulica Karbowska

Cześć, jestem Wiktoria Dolega i uczęszczam do II klasy Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych. Moim hobby jest sport i fotografia. Lubię czytać książki i rysować. Jestem kreatywna i pomocna. Chętnie zawieram nowe znajomości oraz staram się zawsze być uśmiechniętą.

 

 

 


 

Wiktoria Brzóska

Sekcja plastyczno-artystyczna SU - ulica Karbowska

Nazywam się Wiktoria Brzóska i chodzę do klasy IITŻ5. Jestem osobą kreatyną oraz pełną energii. Moje hobby to gotowanie i makijaż.

 

 

 

 

 


 

Julia Tabarkiewicz

Sekcja plastyczno-artystyczna SU - ulica Karbowska

Cześć, nazywam się Julia Tabarkiewicz. Uczęszczam do klasy III TOR. Na co dzień jestem osobą komunikatywną i mam głowę pełną pomysłów. Sumiennie dążę do postawionych sobie celów.

 

 

 


 

Kinga Keczmer

Sekcja plastyczno-artystyczna SU - ulica Karbowska

Hej, jestem Kinga i mam 18 lat, chodzę do III klasy technikum hotelarskiego, jestem kreatywna, pracowita i zawzięcie dążę do postawionych sobie celów. Znajomi postrzegają mnie jako pełną pozytywnej energii. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki i chodzić na spacery.

 

 


 

Anna Gęsicka

Opiekun SU - ulica Karbowska

Nazywam się Anna Gęsicka. Od 12 lat uczę języka angielskiego w Technikum przy ul. Karbowskiej. Uwielbiam pracę z młodzieżą i zawsze staram się dbać o rozwój umiejętności i talentów wszystkich uczniów.

 

 

 

 

 


 

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)