strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 28


Jesteś tutaj: Strona główna >> Samorząd Uczniowski >> Samorząd ul. Karbowska 29

 

Agata Mielnik

Zastepca Przewodniczącej Centrum Zawodowego i Ustawicznego

 

Agata Mielnik- Mam 18 lat jestem Zastępcą Przewodniczącej SU Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.  Od 3 lat biorę czynny udział w życiu szkoły. Uczęszczam do Trzeciej klasy Technikum Hotelarskiego. Należę do Grupy Teatralnej, oraz do Kółka Baristycznego.


 

Kosma Defański

Rzecznik Praw Ucznia Ulica Karbowska

Cześć!

Nazywam się Kosma Defański i chodzę do II klasy Technikum Żywienia. Moją pasją jest gra na perkusji, teatr i jedzenie J Uwielbiam również biegi długodystansowe i działalność społeczną - zawsze staram się pomagać innym. W naszej szkole pełnię funkcje Rzecznika Praw Ucznia i należę do kółka teatralnego.


Oliwia Prokopczyk

Sekretarz i skarbnik Ulica Karbowska

Nazywam się Oliwia Prokopczyk, pełnię funkcję Skarbnika i sekretarza SU. Uczęszczam do drugiej klasy Technikum Hotelarskiego. Jestem koleżeńska, pracowita oraz zawsze dążę do celu. Interesuje się sportem. W wolnych chwilach lubię pomóc innym lub spotkać się ze znajomymi.


Jakub Płachta

Sekcja społeczno-charytatywna SU Ulica Karbowska

Nazywam się Jakub Płachta i jestem Uczniem klasy IV Technikum Żywienia . Interesuje się sportami zespołowymi oraz grami... tymi na planszy! Jestem otwarty na nowe znajomości, a poproszony o pomoc zawsze staram się pomóc :)


Kasia Chyczewska

Sekcja społeczno-charytatywna SU Ulica Karbowska

Nazywam się Katarzyna Chyczewska, mam 17 lat, uczęszczam do drugiej klasy Technikum Hotelarskiego. Jestem osobą ambitną, która zawsze dąży do określonego celu, lubię pomagać innym ludziom, sprawia mi to przyjemność. Interesuję się muzyką.


Karol Małkowski

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU Ulica Karbowska

Nazywam się Karol Małkowski, dla znajomych Małek ; -) Jestem człowiekiem pozytywnie nastawionym do świata i innych ludzi, mam zawsze dobry humor. Jestem towarzyski, lubię poznawać nowych ludzi. Jestem zawsze szczery, mówię to co myślę i nie lubię gdy ktoś kłamię. Wszystko czego się podejmę doprowadzam do końca i robię wszystko z dokładnością. Moim hobby jest śpiewanie, należę do kółka teatralnego, lubię też grać w piłkę nożną i ogólnie uprawiać sport :-D


Mania Pizoń

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU Ulica Karbowska

Cześć! Jestem Mania. Uczęszczam do klasy IV Technikum Architektury Krajobrazu na ul. Karbowskiej. Interesuję się muzyką, teatrem i fotografią. Należę do szkolnego koła teatralnego, w którym mogę poszerzać swoje umiejętności. Jestem osobą szczerą ,nie boję się mówić co myślę. Lubię nawiązywać nowe znajomości i zawsze staram się być uśmiechnięta! :)


Anna Gęsicka

Opiekun SU Ulica Karbowska

Nazywam się Anna Gęsicka. Od 10 lat uczę języka angielskiego w Technikum przy ul. Karbowskiej. Uwielbiam pracę z młodzieżą i zawsze staram się dbać o rozwój umiejętności i talentów wszystkich uczniów.


 

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)