strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 28


Jesteś tutaj: Strona główna >> Samorząd Uczniowski >> Samorząd ul. Karbowska 29

Aleksandra Pilewska

Zastępca Przewodniczącego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - ulica Karbowska

Jestem Ola, mam 19 lat. Chodzę do III klasy Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych. Jestem kreatywna, pomocna i ambitna. Szybko łapię kontakt z ludźmi. Mam wiele zainteresowań, np. książki, muzyka, gry komputerowe, sport. Należę do koła teatralnego. Staram się być pewna siebie i zawsze dążyć do zamierzonego celu.

 

 

 

 

 


 

Paulina Steinborn

Rzecznik Praw Ucznia - ulica Karbowska

Cześć, jestem Paulina Steinborn. Uczęszczam do II klasy Technikum Żywienia. Interesuję się muzyką, teatrem oraz jestem członkiem ZHP i aktywnie angażuje się w życiu brodnickich harcerzy, lubię czasami rywalizować w grach zespołowych. Jestem otwarta na nowe znajomości.

 

 

 

 

 


 

Kinga Kaszyńska

Sekretarz SU - ulica Karbowska

Cześć, nazywam się Kinga Kaszyńska, jestem uczennicą III klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Mam wiele zainteresowań, związanych z moim zawodem jak i poza nim. Uwielbiam spędzać dużo czasu z przyjaciółmi. Lubię poznawać nowych ludzi i bez problemu się z nimi dogaduję. Zawsze staram się zachować spokój i uśmiech na twarzy.

 

 

 

 

 


 

Mateusz Małkowski

Skarbnik SU - ulica Karbowska

Siemka ! Nazywam się Mateusz. Mam 18 lat. Uczęszczam do II Klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Na co dzień jestem osobą pełną energii, szczerą, kontaktową, zawsze uśmiechniętą a zarazem lekko zwariowaną. Uwielbiam poprawiać ludziom humor nawet jeżeli sam go nie mam Moją największą wadą a zarazem zaletą jest mój perfekcjonizm. Wszystko czego się podejmę musi być wykonane idealnie. Moje hobby to wędkarstwo, gry komputerowe, gotowanie, nowinki technologiczne, muzyka oraz dobry film

 

 

 

 

 


 

Dagmara Gacek

Sekcja plastyczno - artystyczna SU - ulica Karbowska

Mam na imię Dagmara. Jestem uczennicą III klasy Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych. Interesuję się projektowaniem oraz tworzeniem wierszy, opowiadań, różnych form tekstowych. Oprócz tego w wolnych chwilach biorę udział w wielu akcjach, konkursach oraz pomagam innym. Jestem kreatywna i zawsze uśmiechnięta.

 

 

 

 

 


 

Dawid Kozicki

Sekcja plastyczno - artystyczna SU - ulica Karbowska

Nazywam się Dawid Kozicki, dla przyjaciół Koza ;P Jestem uczniem III klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Lubię zarówno gotować jak i jeść. Jestem koleżeński, dogaduję się z ludźmi, zawsze jestem otwarty na nowe propozycje. Moim hobby jest gotowanie i dobra zabawa z przyjaciółmi.

 

 

 

 

 


 

Marlena Pawłowska

Sekcja plastyczno - artystyczna SU - ulica Karbowska

Hej, nazywam się Marlena Pawłowska i uczęszczam do III klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Moją pasją jest gotowanie. Lubię dobrą muzykę, angielski, sport, gry zespołowe , jak i te komputerowe. Uwielbiam spędzać czas przy dobrej zabawie. Jestem pozytywnie nastawiona na nowe znajomości, dobrze się dogaduje z ludźmi i zawsze pomogę jeśli tylko mogę.

 

 

 

 

 


 

Dominik Kwiatkowski

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU - ulica Karbowska

Cześć jestem Dominik zajmuje się w samorządzie sprawami sportowymi. Wraz z resztą samorządu postaramy się abyście zobaczyli wiele nowości.

 

 

 

 

 


 

Łukasz Kamiński

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU - ulica Karbowska

Cześć, jestem Łukasz, uczeń III klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Moim hobby jest jazda na rowerze i gra w piłkę nożną. Interesuje się sportem oraz motoryzacją. Jestem kreatywny oraz spontaniczny. Dodatkowo jestem członkiem klubu sportowego.

 

 

 

 

 


 

Mateusz Wesołowski

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU - ulica Karbowska

Cześć, mam na imię Mateusz. Jestem w III klasie Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych. Moją pasją jest sport, kocham piłkę nożną i gram w klubie BKS Sparta Brodnica. Miły, zabawny i słowny.

 

 

 

 

 


 

Marek Klonowski

Sekcja społeczno-charytatywna SU - ulica Karbowska

Cześć ! Nazywam się Marek Klonowski, mam 17 lat . Chodzę do II klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Interesuję się motoryzacją i piłką nożną. Jestem pozytywnie zakręconą osobą, lubię przebywać w towarzystwie i jestem otwarty na nowe znajomości! Wszystko czego się podejmę doprowadzam do końca.

 

 

 

 

 


 

Kosma Defański

Sekcja kulturalno-rozrywkowa SU - ulica Karbowska

Cześć! Nazywam się Kosma Defański i chodzę do IV klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, w wolnych chwilach ćwiczę kalistenikę, interesuję się psychologią i biznesem. Poza tym, pracuję i jeżdżę na koncerty oraz festiwale muzyczne gdy tylko znajdę czas! Uwielbiam grać na perkusji. Ogólnie mówiąc, doba jest dla mnie zbyt krótka! Lubię angażować się w życie szkoły, co robię regularnie od początku nauki w szkole średniej. Szanuję ludzi szczerych, otwartych i przyjaznych, nie toleruję bezpodstawnej agresji.

 

 

 

 

 


 

Anna Gęsicka

Opiekun SU - ulica Karbowska

Nazywam się Anna Gęsicka. Od 12 lat uczę języka angielskiego w Technikum przy ul. Karbowskiej. Uwielbiam pracę z młodzieżą i zawsze staram się dbać o rozwój umiejętności i talentów wszystkich uczniów.

 

 

 

 

 


location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)