strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 28


Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności Sport

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Na stadionie OSiR w brodnicy w dniu 2 października 2019r. rzpoczeły się zmagania uczniów w zawodach organizowanych przez SZS w roku szkolnym 2019/20.

Uczniowie rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych, drużyna składa się z 10 zawodników, każdy ma do przebiegnięcia 1000 m.

Chłopcy z naszej szkoły sprawili wielką nispodziankę wygrywając zawody, po pasjonującym finiszu nasz zawodnik utrzymał przewagę wypracowaną przez kolegów z zespołu.

Chłopcy będą reprezentować nasz powiat w zawodach wojewódzkich.

Kolejność w zawodach: CKZ i U w Brodnicy, III LO w Brodnicy, I LO w Brodnicy, ZS Jabłonowo Pomorskie

Skład zespołu: Czupryński Oskar, Pasternacki Hubert, Górka Dawid, Dembek Robert, Dembek Marek, Łęgowski Michał, Ossowski Sebastian, Robełek Marcin, Żmudziński Łukasz, Wiśnieski Damian, Gołkowski Sebastian, opiekunem zespołu był Rafał Napiórkowski.

Dziewczęta zajeły drugie miejsce przegrły z III LO w Brodnicy i pokonująć koleżanki z I LO w Brodnicy.

Skład zespołu: Kinga Zabłońska, Monika Boguszewska, Martyna Domżalska, Joanna Krajnik, Amelia Kucińska, Dominika Łęgowska, Adrianna Ługewicz, Julia Malinowska, Paulina Pieczkowska, Lidia Mulkiewicz, Weronika Jarmulska, Paulina Piechowska.opiekunem zespołu była Anna Michalska.

Wojewódzki Mityng LA w Jabłonowie Pomorskim.

25 września 2019r. w Jabłonowie Pomorskim odbył się 10 Wojewódzki Mityng Lekkoatletyczny. W zawodach wzięły udział zespoły z 8 szkół województwa kujawsko-pomorskiego. Z naszej szkoły wystartowało 24 uczniów i uczennic. Zawodnicy rywalizowali w 20 konkurencjach, nasza szkoła zdobyła 16 medali, trzy złote, pięć srebrnych, osiem brązowych (jest to najlepszy wynik w historii startów naszych uczniów w tych zawodach).

I miejsce: Kamil Muzalewski - rzut oszczepem, Adrianna Ługiewicz - 800 m, Olaf Kocik - pchnięcie kulą

 

II miejsce:

Sztafeta 4 x 100 dziewcząt ( Amelia Kucińska, Wiktoria Dolega, Alicja Sirokos, Adrianna Ługiewicz)

Paulina Swobodzińska - pchniecie kulą 

Paulina Swobodzińska - rzut oszczepem

Oskar Czupryński - skok w dal

Jakub Wierzbicki - rzut oszczepem

 

III miejsce:

Amelia Kucińska - 400 m 

Łukasz Kamiński - 400 m 

Patrycja Swobodzińska - pchnięcie kulą

Wiktoria Dolega - skok w dal 

Sebastian Gołkowski - 800 m 

Adam Grapatyn - rzut oszczepem 

Oskar Czupryński - 1500 m 

Bartłomiej Czerwiński - 200 m 

Opiekunami zawodników i zawodniczek byli Anna Michalska i Daniel Bukowski.

Mistrzostw CKZ i U w Halowej Piłce Nożnej.

Na zakończenie roku szkolnego odbył się finałowy turniej w halowej piłce nożnej o Mistrzostwo CKZ i U w Brodnicy. W eliminacjach do turnieju finałowego wzięły udział 22 drużyny.

W turnieju finałowym wystartowało pięć ekip, grały systemem "każdy z każdym".

Kolejność drużyn w turnieju: 2a TL, 1 TMR, 3g ZSZ, Płyta Karbowska, 3 TRC.

Skład zwycięskiej drużyny: Kacper Koźmiński, Hubert Pasternacki, Miłosz Szymborski, Kacper Dzwonkowski, Jakub Dombrowski, Mateusz Kornowski, Oskar Czupryński.

Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania - fizycznego z CKZ i U w Brodnicy.

Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców.

W dniu 4 czerwca 2019r na stadionie OSiR w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wzięły udział dwie drużyny z I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy i CKZ i U w Brodnicy. Początek spotkania nie wskazywał na wysoką wygraną drużyny z ul. Mazurskiej. I LO prowadziło 1 ; 0 w pierwszej połowie, druga połowa należała do zawodników z CKZ i U, strzelili pięć bramek i czwarty raz z rzędu zostali Mistrzami Powiatu.

Skład zespołu: Banaszewski Patryk, Czupryński Oskar, Dombrowski Jakub, Gmiński Kacper, Kaczyński Bartłomiej, Karczewski Patryk, Karłowicz Aleksander, Kaźmierczyk Jacek, Kornowski Mateusz, Liśiński Daniel, Pasternacki Hubert, Szczepański Kacper, Szymborski Miłosz, Wesołowski Mateusz, Wróblewski Sebastian.

Opiekunami zespołu byli Krzysztof Wydra, i Rafał Dąbrowicz.

Piłka Nożna Chłopców.

Reprezentacja uczniów naszej szkoły w piłce nożnej pozazdrościła swoim koleżankom i również zdobyła Mistrzostwo Województwa Kujawsko - Pomorskiego. 

Swoją drogę do tego największego sukcesu w historii szkoły, uczniowie rozpoczęli od udziału w Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego, gdzie pokonali kolegów z I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy 3 : 2. Następnie na "Orliku" przy ul. Mazurskiej w Brodnicy w półfinale, pokonali reprezentację V Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu (zawodnicy Olimpii Grudziądz) 12 : 2.

W dniu 9 maja 2019r. w Bydgoszczy odbył się finał Mistrzostw Województwa. Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły: Zespół Szkół Akademickich we Włocławku, Licem Ogólnokształcące w Koronowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu i CKZ i U w Brodnicy. O wyrównanej stawce zespołów może świadczyć, fakt że na sześć rozegranych spotkań padły cztery remisy. 

Nasz zespół w pierwszym spotkaniu zremisował z drużyną ze Świecia 1 : 1, następnie pokonał kolegów z Włocławka 4 : 0 i zremisował z Koronowem 3 : 3.

Kolejność w  turnieju: CKZ i U Brodnica, ZSA Włocławek, ZSP Świecie, LO Koronowo.

Skłaad naszego zespołu: Oskar Czupryński 2a TL, Jakub Dombrowski 2a TL, Kacper Dzwonkowski 2a TL, Patryk Karczewski 2a TL, Hubert Pasternacki 2a TL, Bartłomiej Kaczyński 3a TL, Kacper Szczepański 3a TL, Jakub Dzierżyński 3b ZSZ, Marcel Sitkowski 3b ZSZ, Jacek Kaźmierczyk 2c BS, Mateusz Wesołowski 3 TMR, Jakub Wiśniewski 1b TL.

Opiekunami zespołu byli Krzysztof Wydra i Daniel Bukowski.

Piłka nożna dziewcząt.

W dniu 30 kwietnia 2019r na orliku przy ulicy Poznańskiej 345 w Inowrocławiu reprezentacja dziewcząt w piłce nożnej z CKZ i U w Brodnicy osiągnęła największy sukces w historii naszej szkoły zdobywając Mistrzostwo Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Swoją drogę do sukcesu dziewczęta rozpoczęły od sensacyjnego zwycięstwa w Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego nad drużyną z LO z Górzna 6 : 2, w której to drużynie grają zawodniczki z drugiej ligi piłki nożnej kobiet, KS Unifreeze Górzno.

Na półfinał wojewódzki dziewczyny wyjechały do Torunia. Rozegrały spotkanie z zespołem Szkół nr 10 w Toruniu, wygrywając 3 : 1.

W finale spotkały się z drużynami z Inowrocławia, Włocławka i Świecia. W pierwszym spotkaniu pokonały Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ze Świecia       3 : 2, następnie pewnie pokonały Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Inowrocławia 4 : 0 i na koniec wygrały z III Liceum Ogólnokształcącym we Włocławku 2 : 0.

Kolejność w turnieju: CKZ i U w Brodnicy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu, III LO we Włocławku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Inowrocławiu.

Najlepszą zawodniczką mistrzostw uznana została Monika Boguszewska z kl. 1f BS, zdobyła 5 bramek w zawodach. 

Skład naszej drużyny: Ewelina Cichocka kl. 3g ZSZ, Izabella Jędraszek 3a TL, Patrycja Nas 3f, Wiktoria Becmer 2b TL, Natalia Piotrowicz 2b TL, Zuzanna Sobiesińska 2b TL, Zabłońska Kinga 2b TL, Aleksandra Wysińska 2 TOR, Emilia Żołnowska 4 TB, Monika Boguszewska 1f BS, trenerem zawodniczek jest Anna Michalska.

Gratulujemy dziewczynom sukcesu jakiego nasza szkoła jeszcze nie przeżyła.

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)