Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 28

Jesteś tutaj: Strona główna >> Aktualności Sport

Mistrzostwa CKZ i U w Brodnicy w Szachach.

W dniu 5 grudnia 2019r w auli szkolnej CKZ i U w Brodnicy przy ul. Mazurskiej 28, odbyły się VI Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Do zawodów zgłosiło się 30 uczennic i uczniów. Turniej rozgrywano systemem szwajcarskim, 7 rund, 10 minut na zawodnika. Walczono o Mistrza w kategorii dziewcząt i chłopców.

Najlepszym zawodnikiem okazała się Magdalena Magalska 2 TB, zwyciężyła wszystkie 7 rund (obroniony tytuł z poprzedniego roku), drugie miejsce wśród dziewcząt zajęła Agnieszka Podolska 4 TŻ, trzecia była Julia Czarnecka z 3d BS. W śród chłopców zwyciężył Kacper Marchlewicz 2a TL,  drugi był Kacper Malinowski 1 TI5 , trzeci Mateusz Chmielewski z kl. 4 TM.

Impreza cieszy się coraz większym powodzeniem, z roku na rok jest coraz więcej zawodników, cieszy duża ilość zawodników z klas pierwszych.

Zawody przygotowali i przeprowadzili Anita Głodowska i Krzysztof Wydra.

Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Halą Piłkę Nożną Dziewcząt

Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt, to kolejna impreza sportowa organizowana w naszej szkole.

Turniej rozegrano w hali sportowej CKZ i U w Brodnicy przy ulicy Karbowskiej 29 w dniu 3 grudnia 2019r. W zawodach uczestniczyły ekipy z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, Liceum Ogólnokształcące w Górznie, Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim, Zespół Szkół nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu i drużyna z naszej szkoły.

Zawody rozgrywano w dwóch grupach, w pierwszej grały ekipy z : Liceum Ogólnokształcące w Górznie, CKZ i U w Brodnicy, Zespół Szkół nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu i I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy. W drugiej grupie grały ekipy z : Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim, III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy. Następnie rozgrywano mecze o miejsca w turnieju.

W meczu o piąte miejsce zawodniczki z Jabłonowa Pomorskiego przegrały z  koleżankami z Golubia - Dobrzynia 0 : 5, o miejsce trzecie ekipa CKZ i U pokonała Kurzętnik  3 : 0, w finale Górzno wygrało z III LO 3 : 1.

Kolejność w turnieju: LO Górzno, III LO Brodnica, CKZ i U Brodnica, ZSZ Kurzętnik, , ZS nr 2 Golub - Dobrzyń, ZS Jabłonowo Pomorskie, I LO w Brodnicy.

Skład CKZ i U w Brodnicy: KInga zabłońska, Izabela Jędraszek, Zuzanna Sobieśińska, Wiktoria Becmer, Patrycja Wrzosek, Nikola Lubińska, Zuzanna Rogowska, Małgorzata Wiśniewska, Juia Lubczyńska, Weronika Kobyłecka opiekunem zawodniczek była Anna Michalska.

Zawody sędziowali Rafał Dąbrowicz i Daniel Bukowski, turniej przygotowali i przeprowadzili Jacek Kowalski i Anna Michalska, nagrody wręczyła wicedyrektor CKZ i U w Brodnicy Violetta Sternicka - Twarogowska

Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy.

W dniu 28 listopada 2019r odbył się 12 Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W Turnieju wzięło udział sześć drużyn. Na ulicę Karbowską stawiły się ekipy z Golubia-Dobrzynia Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół Inżynerii Środowiska w Toruniu, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie, Zespół Szkół we Wroniu i 2 ekipy z naszej szkoły. Turniej rozgrywano w dwóch grupach W pierwszej grupie grały zespoły z Wronia, Golubia - Dobrzynia i I ekipa z naszej szkoły, w drugiej Toruń, Gronowo i Brodnica II. Po meczach w grupach rozgrywano spotkania o poszczególne miejsca.

W meczu o piąte miejsce Wronie przegrało II zespół CKZ i U 2 : 0, w meczu o trzecie miejsce Toruń pokonał I CKZ i U w Brodnicy 2 : 1, w finale zespół z Golubia - Dobrzynia nie dał szans zespołowi z gronowa wygrywając 2 : 0.

Skład II zespołu CKZ i U w Brodnicy: Zuzanna Lubczyńska, Julia Malinowska, Monika Boguszewska, Monika Dreślińska, Weronika Garbicz, Ilona Niedbalska, Weronika Jarmulska, Dominika Marclewicz, Zuzanna Melkowska, Joanna Sikorska opiekunem był Jarosław Tomasz.

Skład I zespołu CKZ i U w Brodnicy: Wiktoria Pankowska, Paulina Swobodzińska, Kinga Zabłońska, Kamila Kaczorek, Julia Lubczyńska, Patrycja Swobodzińska, Aleksandra Swobodzińska opiekunem zespołu był Ryszard Gut. Zawody sędziowali Adam Szymański i Rafał Napiórkowski. Nagrody wręczył wicedyrektor CKZ i U w Brodnicy Jarosław Hiszpański. Zawody przygotowali Jarosław Tomasz i Anna Michalska.

Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy.

W dniu 27 listopada 2019r odbył się 13 Turniej o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy w Piłce Siatkowej Chłopców. W Turnieju wzięło udział sześć drużyn. Na ulicę Karbowską stawiły się ekipy z Golubia-Dobrzynia Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół Centrum Kształcenia w Grubnie, Centru Kształcenia Ustawicznego z Gronowa, Zespół Szkół we Wroniu i dwie ekipy z naszej szkoły. Turniej rozgrywano w dwóch grupach W pierwszej grupie grały zespoły z Grubna, I zespół CKZ i U w Brodnicy i Golubia-Dobrzynia, w drugiej Grubno, Wronie i II zespół CKZ i U w Brodnicy. Po meczach w grupach rozgrywano spotkania o poszczególne miejsca.

W meczu o piąte miejsce Golub - Dobrzyń pokonał Wronie 2 : 0, w meczu trzecie miejsce Grubno pokonało II zespół CKZ i U w Brodnicy 2 : 0, w finale I zespół CKZ i U w Brodnicy pokonał Gronowo 2 : 1.

Skład I zespołu CKZ i U w Brodnicy: Karol Lurka,Mateusz Maćkowski, Kacper Złotopolski, Dominik Kwiatkowski, Kamil Muzalewski, Mateusz Sobolewski,Michał Łęgowski, Michał Wolski opiekunem zespołu był Tomasz Górny.

Skład II zespołu CKZ i U w Brodnicy: Mateusz Orpiszewski,Mikołaj Weisgerber, Stanisław Suski, Robert Dembek, Marek Dembek, Michał Zdunek, Mateusz Kwiatkowski, Daniel Rogorzeński  opiekunem zawodników był Jarosław Tomasz. Zawody sędziowali Adam Szymański i Rafał Napiórkowski.

Nagrody, puchary i dyplomy wręczył wicedyrektor CKZ i U Jarosław Hiszpański. Zawody przygotowali Jarosław Tomasz i Anna Michalska.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców.

Na hali sportowej CKZ i U w Brodnicy przy ulicy Karbowskiej 29 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Do zawodów zgłosiły się ekipy z I i III LO w Brodnicy i zawodnicy z naszej szkoły. Zawody rozgrywano systemem "każdy z Każdym". W pierwszym spotkaniu III LO w Brodnicy pokonało I LO w Brodnicy 30 : 21, w drugim CKZ i U w Brodnicy pokonało I LO w Brodnicy 27 : 15, w ostatnim meczu zawodnicy z ul. Mazurskiej ulegli kolegom z ul. Lidzbarskiej  17 : 31.

Kolejność w turnieju: III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, CKZ i U w Brodnicy, I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy.

Dwie pierwsze ekipy będą reprezentować nasz powiat w zawodach wojewódzkich. Nasz zespół rywalizował w ćwierćfinale wojewódzkim w Bydgoszczy. Ekipa Krzysztofa Kilkowskiego nieznacznie uległa reprezentacji XV LO w Bydgoszczy i odpadła z dalszej rywalizacji.

Skład naszej drużyny: Tomasz Ciesielski, Marek Dembek, Paweł Deuter, Wiktor Jasiński, Filip Jędrzejewski, Filip Kamiński, Jakub Kaźmierkiewicz, Kacper Marchlewicz, Miłosz Nadolski, Miłosz Niasiadka, Jakub Przystalski, Patryk Stażyński, Filip Szczawiński, Jacek Truszczyński.

Opiekunem drużyny był Krzysztof Kilkowski.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W dniu 5 listopada 2019r. w hali sportowej CKZ i U w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do zawodów złosiły się trzy ekipy I LO z Brodnicy, III LO w Brodnicy i nasza szkoła. Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym". w pierwszym spotkaniu nasze dziewczęta uległy koleżankom z III LO 4 : 19, w następnym spotkaniu III LO pokonało I LO 29 : 9 i w ostatnim meczu zawodniczki z CKZ i U w Brodnicy pokonały I LO 17 : 5.

Kolejność mistrzostw: III Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, CKZ i U w Brodnicy, I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy.

Ekipy z ul. Matejki i Mazurskiej będą reprezentować nasz powiat w zawodach wojewódzkich.

Skład naszego zespołu: Nikola Deuter, Julia Fiałkowska, Maria Grzybowska, Weronika Jarmulska, Izabela Jędraszek, Kinga Kotowska, Nikola Krajewska, Monika Kruszkowska, Domika Liszewska, Daria Robak, Paulina Steinborn,  Patrycja Swobodzińska, Paulina Swobodzińska, Lidia Wiśniewska opiekunami zespołu byli Anita Głodowska i Jarosław Tomasz.