6

paź

2021

Wicemistrzynie województwa kujawsko-pomorskiego w biegu sztafetowym 4x100m.
28 września 2021 r. rozpoczęła się rywalizacja sportowa organizowana przez kujawsko-pomorski odział Szkolnego Związku Sportowego.

Pierwszymi zawodami był festiwal sztafet (bieg na dystansie 4x100m i 4x400m w kategorii dziewcząt i chłopców).

Po zwycięstwie w zawodach powiatowych we wszystkich kategoriach, reprezentanci naszej szkoły udali się na zawody wojewódzkie, które odbyły się na stadionie KS Zawisza Bydgoszcz. Medal srebrny zdobyły dziewczęta w biegu sztafetowym 4x100m w składzie Julia Bodnar kl. 1b TL, Wiktoria Sikorska kl.1b TL. Jagoda Zaleśkiewicz 1b TL, Aleksandra Auda 1 TE, Julianna Zagórska 1 TH. Chłopcy w biegu 4x100m zajęli szóste miejsce, sztafeta 4x400 dziewcząt uplasowała się na szóstym miejscu, a chłopcy na tym samym dystansie zajęli czwarte miejsce.

Opiekunami sztafet dziewcząt byli Magdalena Nowakowska i Krzysztof Wydra, opiekunem sztafet chłopców był Rafał Napiórkowski.

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)