wróć

Zawody strzeleckie

12

paź

2021


Uczniowie Szkoły Branżowej rywalizowali o tytuł Króla Strzelców.

8 października 2021 roku  w ramach współpracy z OHP odbyły się  zawody strzeleckie z udziałem uczniów dwóch klas Szkoły Branżowej -  II a i III a.

Strzelanie jest dyscypliną sportu, która od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród  młodzieży CKZiU, szczególnie wśród uczniów klas mundurowych Technikum Logistycznego. Możemy też poszczycić się wieloma sukcesami podczas zawodów miejskich i powiatowych. Uczniowie Szkoły Branżowej również przystąpili do rywalizacji z dużymi emocjami i ze sportowym zacięciem. Zawody odbyły się  na strzelnicy LOK w Brodnicy. Uczestnicy strzelali z broni pneumatycznej do tarcz z odległości 10 m. Nad rywalizacją czuwali instruktorzy  LOK- u. Zmagania  o tytuł najlepszego strzelca były bardzo wyrównane a duch rywalizacji nie opuszczał uczestników do samego końca. Tytuł najlepszego strzelca wywalczył  Mikołaj Szulc z klasy II a.

Organizacją zawodów zajmowali się wychowawcy klas: Rafał Dąbrowicz (IIa), Krzysztof Suchorab (III a) oraz instruktorzy LOK.

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)