Mistrzostwa CKZ i U w Brodnicy w badmintonie.

28

lis

2021

Nauczyciele w-f uatrakcyjniają zajęcia wychowania - fizycznego

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych uczniów nauczyciele wychowania-fizycznego, zorganizowali nowe zawody I Mistrzostwa CKZ i U w Brodnicy.

W zawodach wzieło udział 32 uczestników (należy zaznaczyć, że z każdej klasy mogły startować tylko 2 osoby), mistrzostwa były rozgrywane systemem pucharowym.

Wśród dziewcząt zwyciężyła Lena Brozdowska z kl. a TL, drugie miejsce Weronika Kobyłecka 3b L4, trzecie miejsce zdobyła Julia Jabłońska z kl. 2b TL, czwarta była Maria Grzybowska 3a L5.

Wśród chłopców najlepszy okazał się Grzegorz Rogowski kl. 4b TL, drugie miejsce zajął Igor Grzecznik kl. 4b TL, trzeci był Bartłomiej Zreliński kl. 2b TL, oraz czwarte miejsce wywalczył Wiktor Góralski kl. 3b I5.

Zawodnicy otrzymali dyplomy i medale ufundowane przez Radę Rodziców przy CKZ i U w Brodnicy.

Organizatorami zawodów byli nauczyciele w-f Anita Głodowska, Magdalene Nowakowska, Andrzej Karczewski, oraz Mateusz Gutfeld. Gratulujemy udanej inicjatywy i czekamy na więcej.

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)