wróć

Mistrzostwa województwa w unihokeju chłopców.

3

gru

2021


Nie schodzimy z podium od trzech lat.

Po paniach do rywalizacji w mistrzostwach województwa w unihokeju przystąpili panowie. W hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu rozegrano finał licealiady województwa kujawsko-pomorskiego w unihokeju chłopców szkół ponadpodstawowych. Do rywalizacji przystąpiły cztery ekipy: Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy, IV Liceum Ogólnokształcące w Toruniu, Zespół Szkół Technicznych w Kołaczkowie, oraz CKZ i U w Brodnicy. Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym", w pierwszym spotkaniu "samochodziarze" z Bydgoszczy rozgromili kolegów z Kołaczkowa 11 : 0, w drugim spotkaniu sportowcy z CKZ i U w Brodnicy ulegli zawodnikom z IV LO 0 : 3, następnie zespół z Bydgoszczy pokonał zespół z Torunia 6 : 1. W kolejnym spotkaniu CKZ i U pokonało Kołaczkowo 5 : 1, IV LO w Toruniu zwycięża ZST w Kołaczkowie 3 : 0, ostatnie spotkanie to zwycięstwo Bydgoszczy nad Brodnicą 4 : 0.

Kolejność zawodów: 1. Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy, 2. IV LO w Toruniu, 3. CKZ i U w Brodnicy, 4. Zespół Szkół Technicznych w Kołaczkowie.

Skład zespołu CKZ i U; Kacper Krajewski 3G4, Sebestian Kabaciński 2d BS, Hubert Kamiński 1a TL, Kamil Lamka 3b BS, Kacper Lewicki 3g BS, Paweł Lewicki 3d BS, Artur Mirosław 3d BS, Antoni Ostrowski 1d BS, Mariusz Rochewicz 4 TMR, Fabian Rzepka 2a BS.

Trenerem zawodników jest Krzysztof Wydra.

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)