XIV Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy.

5

gru

2021

Turniej w piłce siatkowej chłopców.

W dniu 30 listopada 2021 r. w hali sportowej CKZ i U w Brodnicy przy ul. Karbowskiej 29 odbył się XIV Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora CKZ i U w Brodnicy.

Do zawodów przystąpiło pięć ekip: Zespół Szkół Rolniczych w Grudziądzu, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie, Zespół Szkół w Wąbrzeźnie, Zespół Szkół Inżynierii i Środowiska w Toruniu i CKZ i U w Brodnicy.

Imprezę rozgrywano w dwóch grupach, w grupie A drużyna z Grudziądza pokonała ekipy z Torunia i Wąbrzeźna w stosunku 2 : 0, w ostatnim spotkaniu grupy Wąbrzeźno pokonało Toruń 2 : 0. W grupie B zawodnicy z naszej szkoły pokonali kolegów z Gronowa 3 : 2.

W meczu o trzecie miejsce szkoła z Gronowa pokonała kolegów z Wąbrzeźna 2 : 1, w meczu finałowym zawodnicy z Brodnicy nie zdołali pokonać sportowców z Grudziądza, przegrywając 0 : 2.

Kolejność turnieju: 1. Zespół Szkół Rolniczych w Grudziądzu, 2. CKZ i U w Brodnicy, 3. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie, 4. Zespół Szkół w Wąbrzeźnie, 5. Zespół Szkół Inżynerii i Środowiska w Toruniu.

Skład zespołu z CKZ i U: Jakub Saski kl. 4b TI, Michał Zdunek 4b TI, Kacper Jankowski 3b BS, Grzegorz Wiśniewski kl.3g BS, Kacper Chołaj 4 TB, Robert Dembek 4 TB, Mateusz Tylman 1d BS, trenerem zespołu jest Tomasz Górny.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele w-f z CKZ i U w Brodnicy z Jarosławem Tomaszem na czele, zawody sędziowali Adam Szymański i Rafał Napiórkowski, dyplomy i puchary wręczył wicedyrektor CKZ i U w Brodnicy Jarosław Hiszpański.

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)