16

gru

2021

Debiut w mistrzostwach województwa na brąz.

W dniu 13 grudnia 2021 r. uczniowie naszej szkoły zadebiutowali w finale kujawsko-pomorskiej licealiady w badmintonie. Po zwycięstwie w mistrzostwach powiatu, reprezentacja naszej szkoły walczyła o medale w badmintonie w XVI Zespole Szkół w Bydgoszczy.

W kategorii chłopców do zawodów przystąpiło pięć ekip: I LO w Bydgoszczy, XVI LO w Bydgoszczy, Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy, I LO w Inowrocławiu i reprezentacja naszej szkoły.

Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym", zawodnicy z naszej szkoły wygrali z Inowrocławiem 3 : 2, 3 : 2 z 16 LO w Bydgoszczy, przegrali z I LO w Bydgoszczy i Zespołem Szkół Samochodowych w Bydgoszczy 0 : 3.

Kolejność w turnieju: I LO w Bydgoszczy, Zespół Szkół Zawodowych w Bydgoszczy, CKZ i U w Brodnicy, XVI LO w Bydgoszczy, I LO w Inowrocławiu.

Skład zespołu: Mikołaj Brzeziński 2b TL, Grzegorz Rogowski i Igor Grzecznik obydwaj z 4 TB, trenerem zawodników jest Mateusz Gutfeld.

Dziewczęta z CKZ i U w Brodnicy zajęły czwarte miejsce w składzie Martyna Jastrzębska 2b TL, Miriam Mazawi 4c TL, trenerem zawodniczek jest Anita Głodowska.

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)