wróć

Na sto dni przed maturą.

14

sty

2022


"Czas ucieka i matura coraz bliżej..."

Drodzy maturzyści

Za około sto dni czeka Was matura - najważniejsze egzaminy w życiu każdego młodego człowieka. Zwykle czas intensywnej nauki poprzedzał bal studniówkowy - noc beztroskiej zabawy, tańca i radości. Z powodu pandemii musieliśmy zrezygnować z tej pięknej tradycji. Najważniejsze jest teraz Wasze zdrowie. Mam nadzieję, że zatańczymy poloneza na balu maturalnym w czerwcu. 

 Od pierwszej klasy przygotowujecie się do matury, ale to teraz - tuż przed metą - czeka Was największy wysiłek. Pamiętajcie, że w szkole nie jesteście sami, możecie liczyć na pomoc swoich nauczycieli i wsparcie wychowawców. Jednak to od Was zależą wyniki egzaminów. Wierzę, że mimo trudności związanych ze zdalną nauką nie zawiedziecie nas - nauczycieli, swoich rodziców i przede wszystkich samych siebie. Wyniki ubiegłorocznych egzaminów zapewniły Technikum w Brodnicy tytuł Srebrnej Szkoły, z którego jesteśmy bardzo dumni. Wierzę, że równie dumni będziemy z Waszych osiągnięć.  Życzę Wam, Drodzy Uczniowie, samych sukcesów podczas egzaminów, ale też przypominam, że każdy sukces poprzedza ciężka praca. Życzę więc dużo wytrwałości, spokoju i owocnej nauki.

Jacek Gniadkowski 

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)