wróć

Wakacje!

23

cze

2022


Wybrzmiał ostatni dzwonek. Przed nami dwa najpiękniejsze miesiące - czas przygód, podróży, wędrówek po górach, pływania, opalania - po prostu beztroskiego odpoczynku. Serdeczne życzenia - słońca, czerpania radości z kontaktu z naturą i przyjaciółmi, wielu niezapomnianych wrażeń, rozsądnego i bezpiecznego korzystania z wakacyjnej swobody życzy Dyrektor CKZiU - Jacek Gniadkowski.

Wakacyjne życzenia przesyłają również - Senator RP Ryszard Bober oraz  Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki. 

 

Dziewczęta i Chłopcy. Szanowni Państwo.

  Za nami kolejny rok szkolny. Nie ma wątpliwości, że wszyscy żegnacie go w poczuciu dobrze spełnionych obowiązków i z satysfakcją będziecie korzystać z letniego, zasłużonego odpoczynku.

 Drodzy Uczniowie, gratuluję Wam dobrych ocen i rozwoju zainteresowań. Wierzę, że w ich uzyskaniu podjęliście trud adekwatny do swoich możliwości i umiejętności. Przed Wami – nie ma co ukrywać – najlepszy czas w roku. Czas radosnego, wakacyjnego wypoczynku i zbierania energii na kolejny rok szkolny. Niezależnie od tego jak zaplanowaliście najbliższe dwa miesiące, życzę Wam wielu tygodni beztroskiej, ale też bezpiecznej zabawy, radości z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.

 Pragnę podziękować również Dyrektorom i Nauczycielom za codzienną, odpowiedzialną i sumienną pracę, której efekty składają się nie tylko na wysoką jakość oświaty w Polsce, ale i Wasze - Drodzy Uczniowie – sukcesy i wyniki w nauce. Uczniom i pedagogom życzę, abyście powitali we wrześniu nowy rok szkolny zadowoleni, pełni sił witalnych i chęci do podejmowania nowych wyzwań - podpisał Senator RP Ryszard Bober.Dziewczęta i Chłopcy! Szanowni Państwo! 

Dziś ostatni dzień szkoły, przed Wami wakacje i zasłużony letni wypoczynek. Niezależnie od tego, czy wyjedziecie daleko, czy blisko, macie obowiązek dobrze ten czas wykorzystać, rezygnując z rutyny i ładując akumulatory. Będą Wam musiały wystarczyć na dziesięć pracowitych miesięcy. 

Zanim wybrzmi ostatni dzwonek pragnę podziękować wszystkim pedagogom za trud włożony w przekazywanie wiedzy i kształtowanie postaw. Uczennicom i uczniom, a także dzisiejszym absolwentom gratuluję osiągnięć szkolnych, pokonywania własnych ograniczeń i słabości, zakończenia kolejnego etapu edukacji. Kończący się rok szkolny był dla Was czasem wytężonej pracy. Teraz jest moment satysfakcji.

 Drodzy Młodzi Przyjaciele! 

Udane wakacje możecie spędzić także na miejscu, w naszym regionie, często w najbliższym sąsiedztwie Waszych domów, wykorzystując własną inwencję lub korzystając z oferty lokalnych i regionalnych instytucji. Wiele propozycji fajnego spędzania czasu znajdziecie w serwisie informacyjnym samorządu województwa. Odwiedźcie nas na www.kujawsko-pomorskie.pl. 

Życzę kilku tygodni beztroski, słońca gdziekolwiek będziecie, ciepłej i bezpiecznej wody, odkrywania nieodkrytego, interesujących spotkań na turystycznych szlakach, pasjonujących lektur. Niech żyją wakacje! Z pozdrowieniami - podpisał Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki. © Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)