wróć

Wyjazd na targi FERMA 2023

5

mar

2023


Uczniowie TMR uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej.

24 lutego 2023 roku  89 uczniów Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki uczestniczyło w prestiżowych targach FERMA.

 Są to targi adresowane do  profesjonalistów zajmujących się chowem i hodowlą bydła, świń oraz drobiu.   W hali Bydgoskiego Centrum Targowo – Wystawienniczego swój asortyment prezentowały firmy paszowe, nasienne i maszynowe. Nie zabrakło także podmiotów, które specjalizują się w wyposażeniu obiektów inwentarskich. Zaprezentowano bogatą ofertę maszyn do zbioru i konserwacji pasz, robotów udojowych, leków i preparatów weterynaryjnych. 

Młodzież zapoznała się z  ekspozycjami  firm , a także uczestniczyła w  spotkaniach z ciekawymi wystawcami z kraju i zagranicy, w panelach z udziałem specjalistów, prelekcjach i wykładach. Wyjazd na targi dostarczył więc uczniom interesującej wiedzy przydatnej w przyszłej pracy.  Wycieczkę dydaktyczną zorganizował pan Wiesław Siennicki.

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)