wróć

SUKCESY W STRZELECTWIE

12

maj

2023


Uczniowie CKZiU wrócili z nagrodami z zawodów strzeleckich.

6  maja 2023 roku uczniowie CKZiU  uczestniczyli w Otwartych Indywidualnych i Drużynowych Zawodach w Strzelectwie Sportowym, zorganizowanych  z okazji Święta Konstytucji 3 maja oraz Tygodnia LOK -u. 

Uczniowie rywalizowali z innymi uczniami szkół powiatu brodnickiego na terenie Strzelnicy Garnizonowej w konkurencji karabinka sportowego kbks. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę, uzyskują następujące wyniki:

I miejsce indywidualnie: Gązwa Martyna

I miejsce drużynowo: Wiktor Górski, Jakub Kokowicz, Wiśniewski Wiktor

         Również w tym samym dniu podsumowano Szkolną Ligę Strzelecką.

      Zawody przeprowadzono  w kategorii dwubój strzelecki  w okresie od 18.03. do 25.03.2023 r. Uczniowie strzelali 4 serie (2 z karabinka pneumatycznego i 2 z pistoletu pneumatycznego) z odległości 10 metrów. Każdy zawodnik w każdej serii wykonywał 13 strzałów. Z wyników uzyskanych podczas zawodów w 4 seriach strzeleckich do punktacji indywidualnej i zespołowej zaliczono po 10  najlepszych strzałów  z wykonanych  serii. Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

Indywidualnie  - dziewczęta: III miejsce-  Martyna Gązwa

Indywidualnie  - chłopcy: I miejsce- Wiktor Górski

Drużynowo- chłopcy - I miejsce: Watkowski Mateusz, Górski Wiktor, Kokowicz Jakub

Opiekunowie: p.Krzysztof Suchorab i p.  Zbigniew  Fritzkowski.

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)