strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Aleja Leśna 2


Jesteś tutaj: Strona główna >> Nauczyciele

Lista nauczycieli i nauczanych przedmiotów

L.p.

Nazwisko i imię

Nauczane przedmioty

1.

Alichniewicz Piotr

przedmioty zawodowe

2.

Bartczak Katarzyna

instruktor nauki zawodu

3.

Bartoszewska Justyna

historia, wiedza o społeczeństwie

4.

Bartoszewski Krzysztof

język niemiecki

5.

Bączkowska Magdalena

nauczyciel bibliotekarz

6.

Betlejewska Alina

biologia

7.

Betlejewski Marek

język angielski

8.

Bieżuńska Ewa

język polski

9.

Bieżuński Roman

przedmioty zawodowe

10.

Boińska Zofia

psycholog

11.

Brzezińska Kinga

pracownik internatu

12.

Bukowski Daniel

wychowanie fizyczne

13.

Carbiner Izabela

język angielski

14.

Chachulska Magdalena

matematyka, fizyka

15.

Cieszyńska Izabela

przedmioty zawodowe

16.

Cybulski Jakub

religia

17.

Czerwińska Lidia

przedmioty zawodowe

18.

Czerwiński Michał

przedmioty zawodowe

19.

Czupryńska Maria

przedmioty zawodowe

20.

Dąbrowski Rafał

wychowanie fizyczne

21.

Dogoński Antoni

matematyka, fizyka

22.

Domżalska Ewelina

język polski

23.

Dukat Bernadeta

przedmioty zawodowe

24.

Fritzkowski Zbigniew

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa,

podstawy szkolenia mundurowego

25.

Gaca Elżbieta

nauczyciel bibliotekarz

26.

Gaca Włodzimierz

matematyka, informatyka

27.

Gęsicka Agnieszka

nauczyciel bibliotekarz

28.

Gęsicka Anna

język angielski

29.

Gęstwicka Anna

język niemiecki

30.

Głodowska Anita

wychowanie fizyczne

31.

Gmińska Małgorzata

przedmioty zawodowe

32.

Gniadkowska Katarzyna

religia

33.

Gniadkowski Jacek

bezpieczeństwo i higiena pracy, geografia, biologia

34.

Godlewski Michał

historia, wiedza o społeczeństwie

35.

Górna Edyta

język niemiecki

36.

Górny Tomasz

wychowanie fizyczne

37.

Górzyńska-Rędzikowska Weronika

język rosyjski

38.

Graczyk Ewelina

geografia, biologia

39.

Grzecznowska Oliwia

przedmioty zawodowe

40.

Gut Ryszard

wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

41.

Gutfeld Mateusz

wychowanie fizyczne

42.

Gutowska Joanna

przedmioty zawodowe

43.

Hiszpański Jarosław

przedmioty zawodowe

44.

Jaczewska Beata

przedmioty zawodowe

45.

Jakubowska Beata

przedmioty zawodowe

46.

Janiszewska Marzena

język polski

47.

Janowska Joanna

pracownik internatu

48.

Jarzynka Hanna

przedmioty zawodowe, chemia

49.

Kaczyński Marcin

religia

50.

Kamińska Joanna

język polski

51.

Kaniecka Justyna

język polski

52.

Karasiewicz Magdalena

przedmioty zawodowe, fizyka

53.

Karbowska Honorata

przedmioty zawodowe

54.

Karczewski Andrzej

wychowanie fizyczne

55.

Karnowska Aleksandra

język angielski

56.

Kęsicka Ewa

język angielski

57.

Kilkowski Krzysztof

wychowanie fizyczne, geografia

58.

Kisicka Jowita

matematyka, informatyka

59.

Kisicki Jacek

przedmioty zawodowe, matematyka

60.

Klenowicz Katarzyna

przedmioty zawodowe

61.

Klimowski Krzysztof

przedmioty zawodowe

62.

Kłosowski Mateusz

wychowanie fizyczne

63.

Kołata Agnieszka

język angielski

64.

Kołodziejska Beata

przedmioty zawodowe

65.

Kordek Adam

religia

66.

Kosakowska-Warszawska Izabela

język angielski

67.

Kowalska Anna

język angielski

68.

Kowalska Zyta

język niemiecki

69.

Kowalski Jacek

wychowanie fizyczne, muzyka

70.

Kozłowska Jolanta

matematyka

71.

Kozłowska Malwina

język angielski

72.

Krajnik Barbara

przedmioty zawodowe

73.

Krawulska Anna

pedagog szkolny, przedmioty zawodowe

74.

Krawulski Sławomir

przedmioty zawodowe

75.

Kwiatkowska Anna

język niemiecki, język rosyjski

76.

Kwiatkowska Katarzyna

przedmioty zawodowe

77.

Laskowska Joanna

przedmioty zawodowe

78.

Lechowicz Wiesław

przedmioty zawodowe

79.

Leśniewska Dorota

chemia, informatyka

80.

Lewińska – Goźlińska Monika

przedmioty zawodowe

81.

Lulińska Edyta

fizyka

82.

Łapkiewicz Zofia

matematyka

83.

Łobodzińska Magdalena

pracownik internatu

84.

Majewska Paulina

przedmioty zawodowe, matematyka

85.

Mączkowska Jolanta

przedmioty zawodowe

86.

Michalak Jakub

przedmioty zawodowe

87.

Michalska Anna

wychowanie fizyczne

88.

Michalska Katarzyna

przedmioty zawodowe

89.

Motylińska Jolanta

przedmioty zawodowe

90.

Musierowicz Anna

matematyka

91.

Nagórski Arkadiusz

język angielski

92.

Napiórkowski Rafał

wychowanie fizyczne

93.

Niemczyk Krzysztof

przedmioty zawodowe

94.

Niemczyk Piotr

przedmioty zawodowe

95.

Nijakowska Beata

język polski

96.

Nowakowska Magdalena

wychowanie fizyczne

97.

Nozderka Jacek

przedmioty zawodowe

98.

Okoński Rafał

język angielski

99.

Oliszewicz-Łoboda Izabela

język angielski

100.

Olszewska Joanna

przedmioty zawodowe

101.

Olszewska Natalia

przedmioty zawodowe

102.

Olszewski Andrzej

przedmioty zawodowe

103.

Opaluch Monika

pracownik internatu

104.

Paluch Michał

religia

105.

Plona Marcin

przedmioty zawodowe

106.

Płoski Stanisław

przedmioty zawodowe

107.

Polender Barbara

przedmioty zawodowe

108.

Prajs-Nowak Karolina

instruktor nauki zawodu

109.

Prykhotko Natalia

język angielski

110.

Psuty Beata

przedmioty zawodowe

111.

Radaszewska Anna

przedmioty zawodowe

112.

Romanowska Anna

przedmioty zawodowe

113.

Ronowicz Alina

matematyka

114.

Roszak Małgorzata

przedmioty zawodowe

115.

Roszak Paweł

język polski

116.

Roznerska Aleksandra

geografia

117.

Roznerski Krzysztof

geografia

118.

Różańska Monika

psycholog

119.

Rumińska Alicja

język angielski

120.

Rumińska Anna

przedmioty zawodowe

121.

Sarnowska Magdalena

język angielski

122.

Siennicka Bernadeta

nauczyciel bibliotekarz, język rosyjski

123.

Siennicki Wiesław

przedmioty zawodowe

124.

Skarżyński Jarosław

przedmioty zawodowe

125.

Słabkowski Tomasz

geografia

126.

Sosnowska Edyta

przedmioty zawodowe

127.

Stachewicz Anna

język angielski

128.

Stefańska Barbara

język polski

129.

Sternicka-Twarogowska Violetta

historia, wiedza o społeczeństwie

130.

Sternicki Paweł

przedmioty zawodowe

131.

Suchodolska Anna

język rosyjski

132.

Suchorab Krzysztof

edukacja dla bezpieczeństwa, bezpieczeństwo i higiena pracy, podstawy szkolenia mundurowego

133.

Szczepańska Justyna

przedmioty zawodowe

134.

Szwed Lucyna

przedmioty zawodowe

135.

Szymańska Iwona

przedmioty zawodowe

136.

Szymołon Katarzyna

religia

137.

Szyszkowski Marcin

religia

138.

Teska Ewelina

język polski

139.

Tomasz Jarosław

wychowanie fizyczne

140.

Tomella Michał

przedmioty zawodowe

141.

Warachowska Zyta

przedmioty zawodowe

142.

Wątorowska Justyna

psycholog

143.

Wieczorek Jolanta

język polski

144.

Wierzchowska Izabela

język angielski

145.

Wilkanowski Marcin

przedmioty zawodowe

146.

Wiśniewska Alicja

język rosyjski

147.

Wiśniewska Karolina

przedmioty zawodowe

148.

Wiśniewski Andrzej

przedmioty zawodowe

149.

Wojnowska Dorota

historia, wiedza o społeczeństwie

150.

Wołojewicz Mirosław

historia, wiedza o społeczeństwie

151.

Wróblewska Małgorzata

język polski

152.

Wróblewska Wiesława

przedmioty zawodowe

153.

Wydra Krzysztof

wychowanie fizyczne

154.

Zabłotna Diana

język polski

155.

Zakrzewska Beata

język rosyjski

156.

Zdrojewska Joanna

przedmioty zawodowe

157.

Zdunowska Ewa

przedmioty zawodowe, biologia

158.

Zielińska Iwona

historia, wiedza o społeczeństwie

159.

Zielińska Monika

instruktor nauki zawodu

160.

Żbikowska Agnieszka

matematyka

 

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)