strzałka do góry na główną
herb Polskilogo ckziu w brodnicy

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Brodnicy ul.Mazurska 16


Jesteś tutaj: Strona główna >> Spis klas z wychowawcami

Spis klas z wychowawcami

Branżowa Szkoła I stopnia na podbudowie ośmioletniej szkoły podstawowej

KLASA

WYCHOWAWCA

1 a

Rafał Dąbrowicz

1b

Małgorzata Gmińska

1c

Weronika Gurzyńska - Rędzikowska

1d

Krzysztof Wydra

1e

Maria Czupryńska

1f

Barbara Polender

1g

Tomasz Górny

2a

Krzysztof suchorab

2b

Krzysztof Kilkowski

2c

Jacek Kowalski

2d

Bernadeta Siennicka

2e

Anna Kowalska

2f

Justyna Kaniecka

2g

Beata Jakubowska

 

Branżowa Szkoła I stopnia na podbudowie gimnazjum

KLASA

WYCHOWAWCA

2a BS

Ewelina Graczyk

2b BS

Anna Michalska

2c BS

Magdalena Sarnowska

2d BS

Arkadiusz Nagórski

2e BS

Daniel Bukowski

2f BS

Wiesława Wróblewska

2g BS

Joanna Kamińska

3a BS

Paweł Sternicki

3b BS

Anita Głodowska

3c BS

Małgorzata Wróblewska

3d BS

Ewelina Teska

3e BS

Zyta Kowalska

3f BS

Jarosław Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technikum Karbowska

KLASA

IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY

I Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

Krzysztof Niemczyk

I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

Beata Jaczewska

I Technikum Hotelarskie,      

Technikum Budownictwa

Alina Betlejewska

II  Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

 

Aleksandra Karnowska

II Technikum Reklamy,

Technikum Mechanizacji    Rolnictwa i Agrotroniki (pięcioletnie)

   

Jolanta Mączkowska

II Technikum Reklamy,

Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki (czteroletnie)

Anna Gęstwicka

III  Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

Wiesław Siennicki

KLASA

IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY

IV  Technikum Mechanizacji Rolnictwa

Anna Rumińska

III Technikum Organizacji Reklamy

Monika Lewińska - Goźlińska

IV Technikum Organizacji Reklamy

Katarzyna Kwiatkowska

II  Technikum Hotelarskie (pięcioletnie)

Agnieszka Żbikowska

II  Technikum Hotelarskie (czteroletnie)

Ewelina Domżalska

III Technikum Hotelarskie

Katarzyna Michalska

II  Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych (pięcioletnie)

Malwina Kozłowska

II  Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych (czteroletnie)

Anna Musierowicz

III  Technikum Architektury Krajobrazu,

Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

Hanna Jarzynka

IV  Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

Ewa Zdunowska

 

Technikum Mazurska

KLASA

IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY

I a Technikum Logistyczne

Zbigniew Fritzkowski

I b Technikum Logistyczne

Mateusz Gutfeld

I c Technikum Logistyczne

Krzysztof Roznerski

I d Technikum Logistyczne

Dorota Leśniewska

II a Technikum Logistyczne (czteroletnie)

Anna Suchodolska

II b Technikum Logistyczne (czteroletnie)

Mirosław Wołojewicz

II c Technikum Logistyczne (czteroletnie)

Aleksandra Roznerska

II a Technikum Logistyczne (pięcioletnie)

Marcin Wilkanowski

II b Technikum Logistyczne (pięcioletnie)

Joanna Zdrojewska

II c Technikum Logistyczne (pięcioletnie)

Anna Kwiatkowska

II d Technikum Logistyczne (pięcioletnie)

Magdalena Karasiewicz

III a Technikum Logistyczne

Jakub Cybulski

III b Technikum Logistyczne

Anna Romanowska

III c Technikum Logistyczne

Jolanta Wieczorek

III d Technikum Logistyczne

Joanna Gutowska

IV a Technikum Logistyczne

Joanna Olszewska

IV b Technikum Logistyczne

Antoni Dogoński

IV c Technikum Logistyczne

Joanna Laskowska

IV d Technikum Logistyczne

Ryszard Gut

I a Technikum Informatyczne

Lucyna Szwed

I b Technikum Informatyczne

Marcin Plona

II a Technikum Informatyczne (pięcioletnie)

Jacek Nozderka

II b Technikum Informatyczne (pięcioletnie)

Alina Ronowicz

II a Technikum Informatyczne (czteroletnie)

Barbara Stefańska

II b Technikum Informatyczne (czteroletnie)

Anna Stachewicz

III a Technikum Informatyczne

Alicja Rumińska

III b Technikum Informatyczne

Diana Zabłotna

III c Technikum Informatyczne

Krzysztof Bartoszewski

IV a Technikum Informatyczne

Jacek Kisicki

IV b Technikum Informatyczne

Justyna Bartoszewska

I Technikum Ekonomiczne

Jowita Kisicka

II Technikum Ekonomiczne (pięcioletnie)

Katarzyna Gniadkowska

II Technikum Ekonomiczne (czteroletnie)

Katarzyna Klenowicz

III Technikum Ekonomiczne

Bernadeta Dukat

IV Technikum Ekonomiczne

Beata Zakrzewska

I Technikum Mechatroniczne

Edyta Lulińska

II Technikum Mechatroniczne (pięcioletnie)

Wiesław Lechowicz

II Technikum Mechatroniczne (czteroletnie)

Piotr Alichniewicz

III Technikum Mechatroniczne

Sławomir Krawulski

IV Technikum Mechatroniczne

Anna Gęsicka

IV  Technikum Mechatroniczne,

Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

Marek Betlejewski

II Technikum Budownictwa (czteroletnie)

Izabella Carbiner

II Technikum Budownictwa,

Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej (pięcioletnie

Anna Radaszewska

III Technikum Budownictwa

Magdalena Chachulska

IV Technikum Budownictwa

Natalia Olszewska

 

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

KLASA

IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY

II a

Jarosław Hiszpański

II b

Ewa Bieżuńska

III a

Dorota Wojnowska

III b

Agnieszka Żbikowska

 

location_on Adres

Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego ul.Mazurska 28

phone Kontakt

Tel: 56 498-24-66/7
Fax: 56 697-15-22
E-mail: sekretariat@ckziubrodnica.pl

Zaloguj się

Współpracujemy z:

  • stolkar
  • sits
  • kombud
  • vorwerk-autotec
  • hildebrandt
  • behrendt
  • gotec
  • cofresco
  • wok
  • binstal

map Mapa

© Copyright CKZiU Brodnica. Strona wykonana przez uczniów technikum CKZiU Brodnica (kliknij, by uzyskać więcej informacji)